ad visitor77:
ty jsi to vazne napsal - ty jsi dobrovolne a verejne
priznal, ze tvuj ideal hlavy statu v jedenadvacatem stoleti je profesionalni
pijan slivovice, ktery tancuje na jarmarku a vymeta kostely.. timto jsi
definitivne kapituloval na jakoukoliv lidskou a obcanskou dustojnost a sam sebe
jsi degradoval na pouheho poddaneho, kteremu ke stesti staci, kdyz mu vrchnost
zatanci a da loknout chlastu - ukazal jsi presne ten typ otrocke mentality,
kvuli ktere vase zeme momentalne geopoliticky a civilizacne hnije. zatimco ty
snis o prezidentovi, ktery ti bude delat sasa u stanku s klobasami a tancovat s
tebou folklorni tance - svet se vsak toci kolem realne moci, technologii,
ekonomiky a globalni bezpecnosti.. zeme, ktere v teto drave dobe reprezentuji
opilci na slavnostech, jsou vsem jen pro smich a konci jako bezvyznamne kolonie
na okraji zajmu - nazyvat obrance tve vlastni zeme a spojence z nato "fiktivnimi
neovalecniky" v dobe, kdy se kousek od tvych hranic realne valci? to uz neni jen
hloupost, to je cira moralni hniloba a zbabelost - az jednou tvuj stat bude
potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred
agresorem nezachrani - zachranili by te prave ti vojaci, kterymi tak hloupe
pohrdas - ty nejsi obcan, ty jsi jen zmanipulovana, primitivni ovce, ktere staci
lacine cirkusove divadlo, zatimco ti tvoje vrchnost krade budoucnost primo pod
nosem 
