..presne, prezident sa nespráva v pokore, tak, ako som to naznačil z príspevku slov kard. Korca...ak ma nechcú, hoci mám na to právo, nepoštvem si všetkých okolo seba, ale sa stiahnem...múdrosť človeka je veľký dar, ale tu u vášho nie je...poštval si vládu, a to múdry človek nechce...

