On má nízkou inteligenci na to, aby tohle předvídal. Je to jenom komunistický voják.
On má nízkou inteligenci na to, aby tohle předvídal. Je to jenom komunistický voják.
No na Turka a Macinku má kdykoliv.
Visitorovi vadí jen proto, že nechlastá a nekouří jako Zeman.

áno, inteligencia zahrňuje chápanie historickej i akútnej situácie, zvažovanie, čo sa stane, keď sa budem správať tak alebo inak, inteligencia rešpektuje štátne právo /i ústavné), ale má naviac, uvažuje aj to, čo nie je v práve napísané - tzv. duchovné právo áno-ne, hoc litera legislatívy je zachovaná...a to tento prezident asi nemá, lebo sa chová, ako to vidím, len v legislatíve striktne písaného slova (štátneho práva/ústavného), čo je niekedy naivné...kard. Korec: kde nie je duch práva, tam je písané slovo práva k ničomu!...o tom je múdrosť!
Se svými katolickými žvásty si operuj na svém DF.

Myslím, že tady není skoro nikdo na ty tvé náboženské moudra, které
můžou být jen nějaký výcuc z tvého palce, zvědaví.

Není to komunistický, nýbrž demokratický voják. Voják NATO. Kdyby nebyl inteligentní, tak by v NATO nemohl zastávat druhý nejvyšší post.