„Máme nejlepší vládu v historii.“
Ty ses nějak skamarádil s Visitorem?
„Máme nejlepší vládu v historii.“
Ty ses nějak skamarádil s Visitorem?
máte teraz skutečne dobrú vládu! - myslím, že ekonomicky perfektnú, a p. Macinka je OK, má správne názory - to, jak debatoval v Mníchove s bývalou americkou ministryní zahraničí Hillary Clintonovou, to bolo unikátne, mal navrch...i v tom, že obnovila dobré vzťahy so slovenskou vládou a obnovila účasť aj vo V4...závidím vám túto vládu, prem. Fico nemá (a nebude mať) také dobré výsledky, má to ekonomicky omnoho ťažšie, po bývalej vláde sme v strašnom deficite...
"má to ekonomicky omnoho ťažšie, po bývalej
vláde sme v strašnom deficite"

"Hezky jim ty lži žereš a přitom je tak
jednoduché si vyhledat jak to bylo a jak to je."
"Konsolidace, prodej státních dluhopišů a
zadlužování jsou toho důkazem.
Je vidět, že jsi ekonomický analfabet."

"Slovensko se nejvíc zadlužovalo v roce 2025, kdy
veřejný dluh v poměru k výkonu ekonomiky dosáhl odhadem rekordních 61,8 %
HDP. Tento rekord překonal dosavadní maximum z roku 2021, kdy zadlužení
činilo 60,2 % HDP, což bylo ovlivněno dopady koronavirové pandemie.
Slovensko tak překročilo doporučený limit Evropské unie, který stanovuje
maximální zadlužení na 60 % HDP."

"Macinka je OK, má správne názory - to, jak
debatoval v Mníchove s bývalou americkou ministryní zahraničí Hillary
Clintonovou, to bolo unikátne, mal navrch."

Ty jsi šašek jak ten Trump

Macinka má správné názory? Víš o tom, že je silně proti ruSSku a jeho
válce, a že před časem nazval voliče SPD (co jsou proruští) exoty? Nebo
idioty, už nevím přesně. To se vyjádřil i o tobě. 