máte teraz skutečne dobrú vládu! - myslím, že ekonomicky perfektnú, a p. Macinka je OK, má správne názory - to, jak debatoval v Mníchove s bývalou americkou ministryní zahraničí Hillary Clintonovou, to bolo unikátne, mal navrch...i v tom, že obnovila dobré vzťahy so slovenskou vládou a obnovila účasť aj vo V4...závidím vám túto vládu, prem. Fico nemá (a nebude mať) také dobré výsledky, má to ekonomicky omnoho ťažšie, po bývalej vláde sme v strašnom deficite...



