Není, ale nemá za sebou žádnou kauzu, narozdíl od těch v minulé vládě.
Není, ale nemá za sebou žádnou kauzu, narozdíl od těch v minulé vládě.
Jasně, takže Babišův střet zájmů, díky němuž se budou EU dotace vracet z kapes poplatníků, to není kauza? Garáž načerno tvářící se jako moštárna? Ale to jsou maličkosti. Co třeba volná ruka developerům (dokonce s možností vyvlastnění vyhlédnutých pozemků a ignorace územního plánu, ke které stačí „přesvědčit“ pár radních v obci)? Myslíš, že to dělají z přesvědčení, aniž by se jim za to developeři a ostatní ze řetězu puštění devastátoři nějak revanšovali?
I kdyby předchozí vláda měla desetkrát víc kauz, než má, pořád by byla prospěšnější než tahle. Svinstvo nové vlády totiž spočívá v tom, že ona nemusí porušovat zákony, aby si nahrabala, ona je předělá tak, aby ta zlodějna byla legální. Jen proto „nemá kauzy“. I když ve skutečnosti jsou její zlodějny rychlejší než jejich legalizace, takže i tak se nějaké najdou, neboj!
Platit dotace budeme kvůli Pirátům, kteří udali ČR v Bruselu. Minulá vláda jenom kradla a likvidovala svědky.