Tak budou další výbuchy v Moskvě. 
Rusko nedovede bránit ani svoje hlavní město a chtělo by válčit.
Tak budou další výbuchy v Moskvě. 
Rusko nedovede bránit ani svoje hlavní město a chtělo by válčit.
to je problém, dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu...
tak, tak, tak ako i hovorí i p. Lev XIV...- ľudský život už nemá cenu, cenu majú zbrane!
lidský život nemá cenu pro ruSSko. Proto pořád nesmyslně válčí a posílá další a další své občany na zbytečnou smrt.
ad visitor77:
.."dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to
vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa
oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši
zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale
dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá
cenu"..
Ukrajina nezacala dronovou invazi pro zabavu – Ukrajina se brani brutalni,
nevyprovokovane vojenske agresi na svem vlastnim, mezinarodne uznanem uzemi!
Stavet na stejnou moralni uroven obranu napadnuteho statu a imperialni expanzi
agresora je cista slepota. Pokud Rusko stahne sve drony a vojska zpatky za sve
hranice, valka do vteriny skonci. Pokud to udela Ukrajina, prestane
existovat.Tvuj vyrok, ze "EU a NATO nema cenu lidsky zivot Slovana", je naprosty
suterenni blabol - co to prosim te je ta tva "cena Slovana"? Ti tvoji zli "pani
v EU" posilaji na Ukrajinu miliardy eur a humanitarni pomoc prave proto, aby
zachranili zivoty tamnich lidi pred totalnim vyhlazenim ze strany agresora. Tva
predstava, ze zapadni svet cynicky tleska umirani lidi, je jen tvuj vlastni
vnitrni, geopoliticky klam, kterym se snazis omluvit fakt, ze obetujes
suverenitu jednoho statu pro svuj falesny pocit bezpeci. Jinak tva vize o
"tisicich dronech", ktere srovnaji se zemi Kyjev, Charkov i Moskvu, svedci o
tom, ze tve vojenske znalosti skoncily u deskove hry s vojacky. Drony jsou
precizni, takticky nastroj urceny k niceni logistiky, rafinerii, skladu munice a
vojenske techniky – nikoliv k plosnemu kobercovemu bombardovani mest. Mesta se
se zemi srovnavaji tezkym delostrelectvem a balistickymi raketami, coz
mimochodem v primem prenosu predvadi ruska armada. Tva apokalypticka fikce je
jen hystericka krec, ktera nema s realnou moderni vojenskou strategii vubec nic
spolecneho..
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ukrajinske-drony-a-rakety-vytvorily-putinovi-ctyri-problemy-najednou-40584630
Ukrajina k ochromení ruské vojenské mašinérie používá ve velkém
množství drony a rakety...
muhehe
Není jim to jedno - nelži.

X krát vyzvali to hovado, aby přestal s tou invazí a genocidou na
Ukrajině.

Dalko promin - nerad ti zasahoji do debaty -- Nic proti tobe -- Ale na mezistani urovni jednani se jedna z protejskem na stejne - podobne urovni - nemuzes jednat jako treba ministr s uklizecem zachodu z jinehoi statu. Chapes??
Jen debil nechápe, že podle UA ústavy je Zelenský prezident a
nikdo nemá právo to zpochybnit, protože je to věc Ukrajiny a mezinárodní
právo to nezpochybňuje. Jediní co to zpochybňují jsou Putin a ostatní
proruští kokoti a hovada, co nemají sajnu, jak je to s právem jednotlivých
zemí.

"Podle ukrajinského práva a ústavy zůstává
dosavadní prezident ve funkci i po uplynutí jeho prezidentského období v
případě válečného stavu, kdy nelze uspořádat prezidentské volby. Toto
ustanovení není právním trikem ani autoritářským manévrem, ale
důsledkem válečné situace, kdy miliony občanů žijí na okupovaných
územích nebo jsou uprchlíky v zahraničí. V takové situaci tedy prezident
pokračuje ve výkonu své funkce, dokud není možné volby bezpečně a
zákonně uspořádat. Tento princip vyplývá z ústavních pravidel
upravujících fungování státní moci během výjimečného
stavu"

"Máš to v článku 1 hlavy 3 ukrajinského
volebního zákona, který jasně říká, že v průběhu stanného práva nebo
výjimečného stavu se volby konat nebudou. Je dokonce povinností prezidenta
je zrušit. Zrušené volby musí být vyhlášeny nejpozději 30 dnů od
skončení stanného práva."

A ty, visitor77 a jiné proruSSké svině s tím nic nenadělají.

Prosím tě tajtllíku uvědom si, že tvá pokrytecká servilnost je nejen směšná, ale svědčí i o tvém podvraťáckém charakteru.
Zajímavá úvaha - visitor77 : "ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu..."
Tak proti tomu něco dělej, když lidský život Slovana nemá na Slovensku žádnou cenu. Máte na Slovensku podivné dámy a pány. Kdy vlastně pozbyl na Slovensku lidský život Slovana cenu?