Ateistická společnost

Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).

Zobrazení reakcí na příspěvek #166496

Zobrazit vše


| Předmět: Rusové odmítají jednat
před 7 hodinami | #166496

Speciálně pro zdejší ruSSofily
Úryvek z článku z Novinek od pana Vojtěcha Bauera:
Žádná dohoda z Anchorage neexistuje, vyvrací ruská tvrzení Rubio
...
...
Rusové odmítají jednat
Trump se v předvolební kampani holedbal, že do 24 hodin ukončí ruskou válku na Ukrajině. Za téměř rok a půl se mu to ale stále nepovedlo. Když USA loni v březnu navrhly bezpodmínečné 30denní příměří, během něhož by následně válčící strany jednaly, Ukrajina jej okamžitě přijala. Rusové ale příměří odmítli.

Zelenskyj následně několikrát Putina vyzval k osobnímu setkání. Hovořil o tom, že by mohlo být v Maďarsku, Turecku, Švýcarsku nebo v některé zemi na Blízkém východě. Moskva to ale vždy odmítla s tím, že by se ale mohli setkat právě v ruském hlavním městě. I přesto, že Kreml opakovaně nabízel toto setkání v ruské metropoli, Putin v úterý prohlásil, že nevidí v setkání smysl.



| Předmět: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 hodinami | #166499 (1)

Zelenskyj následně několikrát Putina vyzval k osobnímu setkání..tak! 1. nepokladá ho za prezidenta! tí dvaja si nikdy nesadnú za jeden stôl, prez. Putin predsa nebude jednať s neprezidentom, 2. medzi nimi je neskutočná nenávisť, čo vylučuje sadnúť si za jeden stôl a vyjednávať...to si lídri EÚ/NATO nechcú uvedomiť vo svojej šaškovej naivite...



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 3 hodinami | #166502 (2)

"nepokladá ho za prezidenta! tí dvaja si nikdy nesadnú za jeden stôl, prez. Putin predsa nebude jednať s neprezidentom"
*6476*
Myslíš, že když to dokola píšeš a napíšeš ještě 1000x, tak se to stanepravdou?
*3632* *3632* *3632* *3632* *3632*



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 2 hodinami | #166504 (2)

Pokládá ho za prezidenta. Své odmítnutí jednat se Zelenskym zdůvodnil jinak než tak, že ho nepovažuje za prezidenta. Nelži!
Nenávist má max. Putler vůči Zelenskému, protože jediný on vylučuje si sednout za jeden stůl se Zelenskym a vyjednávat. Zelenskyj to navrhuje, tak jeho nenávist nejspíš zas taková nebude (jestli u něho vůbec nějaká je).



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 2 hodinami | #166506 (3)

nepokladá ho za prezidenta, viackrát to spomenul, tak sleduj správy!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166509 (4)

To už je minulost. V současnosti jeho prezidentství nezpochybňuje (asi mu konečně došlo, že ani nemůže, protože o tom on nerozhoduje, kdo je na Ukrajině prezident). Své rozhodnutí se Zelenskym nejednat zdůvodnil jinak. Nevyloučil, že se setkají v budoucnu, ale teď že v tom nevidí smysl. Tak si nevymýšlej, lháři!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 9 minutami | #166523 (4)

Tak bude poražen - vyhnán z Ukrajiny.
*3440* *3440*
Ruští vojáci se vzbouří - a vyserou se na egoistu diktátora Putlera.
*3655* *3655* *3655* *3655* *3655*



| Předmět: RE: Rusové odmítají jednat
před 2 hodinami | #166505 (1)

Tak budou další výbuchy v Moskvě. *34815*

Rusko nedovede bránit ani svoje hlavní město a chtělo by válčit.



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166508 (2)

to je problém, dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu...



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166510 (3)

EU na té válce vydělává, aji USA a Čína.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166513 (4)

tak, tak, tak ako i hovorí i p. Lev XIV...- ľudský život už nemá cenu, cenu majú zbrane!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají…
před hodinou | #166515 (5)

lidský život nemá cenu pro ruSSko. Proto pořád nesmyslně válčí a posílá další a další své občany na zbytečnou smrt.



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166512 (3)

ad visitor77:
.."dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu"..
Ukrajina nezacala dronovou invazi pro zabavu – Ukrajina se brani brutalni, nevyprovokovane vojenske agresi na svem vlastnim, mezinarodne uznanem uzemi! Stavet na stejnou moralni uroven obranu napadnuteho statu a imperialni expanzi agresora je cista slepota. Pokud Rusko stahne sve drony a vojska zpatky za sve hranice, valka do vteriny skonci. Pokud to udela Ukrajina, prestane existovat.Tvuj vyrok, ze "EU a NATO nema cenu lidsky zivot Slovana", je naprosty suterenni blabol - co to prosim te je ta tva "cena Slovana"? Ti tvoji zli "pani v EU" posilaji na Ukrajinu miliardy eur a humanitarni pomoc prave proto, aby zachranili zivoty tamnich lidi pred totalnim vyhlazenim ze strany agresora. Tva predstava, ze zapadni svet cynicky tleska umirani lidi, je jen tvuj vlastni vnitrni, geopoliticky klam, kterym se snazis omluvit fakt, ze obetujes suverenitu jednoho statu pro svuj falesny pocit bezpeci. Jinak tva vize o "tisicich dronech", ktere srovnaji se zemi Kyjev, Charkov i Moskvu, svedci o tom, ze tve vojenske znalosti skoncily u deskove hry s vojacky. Drony jsou precizni, takticky nastroj urceny k niceni logistiky, rafinerii, skladu munice a vojenske techniky – nikoliv k plosnemu kobercovemu bombardovani mest. Mesta se se zemi srovnavaji tezkym delostrelectvem a balistickymi raketami, coz mimochodem v primem prenosu predvadi ruska armada. Tva apokalypticka fikce je jen hystericka krec, ktera nema s realnou moderni vojenskou strategii vubec nic spolecneho..



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 36 minutami | #166518 (3)

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ukrajinske-drony-a-rakety-vytvorily-putinovi-ctyri-problemy-najednou-40584630
Ukrajina k ochromení ruské vojenské mašinérie používá ve velkém množství drony a rakety...
muhehe



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 5 minutami | #166526 (3)

Není jim to jedno - nelži.
*14875* *5740*
X krát vyzvali to hovado, aby přestal s tou invazí a genocidou na Ukrajině.
*3422* *3422* *3422*