Ateistická společnost

Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).

Zobrazení reakcí na příspěvek #166508

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166508
Reakce na příspěvek #166505

to je problém, dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu...



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166510 (1)

EU na té válce vydělává, aji USA a Čína.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166513 (2)

tak, tak, tak ako i hovorí i p. Lev XIV...- ľudský život už nemá cenu, cenu majú zbrane!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají…
před hodinou | #166515 (3)

lidský život nemá cenu pro ruSSko. Proto pořád nesmyslně válčí a posílá další a další své občany na zbytečnou smrt.



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166512 (1)

ad visitor77:
.."dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu"..
Ukrajina nezacala dronovou invazi pro zabavu – Ukrajina se brani brutalni, nevyprovokovane vojenske agresi na svem vlastnim, mezinarodne uznanem uzemi! Stavet na stejnou moralni uroven obranu napadnuteho statu a imperialni expanzi agresora je cista slepota. Pokud Rusko stahne sve drony a vojska zpatky za sve hranice, valka do vteriny skonci. Pokud to udela Ukrajina, prestane existovat.Tvuj vyrok, ze "EU a NATO nema cenu lidsky zivot Slovana", je naprosty suterenni blabol - co to prosim te je ta tva "cena Slovana"? Ti tvoji zli "pani v EU" posilaji na Ukrajinu miliardy eur a humanitarni pomoc prave proto, aby zachranili zivoty tamnich lidi pred totalnim vyhlazenim ze strany agresora. Tva predstava, ze zapadni svet cynicky tleska umirani lidi, je jen tvuj vlastni vnitrni, geopoliticky klam, kterym se snazis omluvit fakt, ze obetujes suverenitu jednoho statu pro svuj falesny pocit bezpeci. Jinak tva vize o "tisicich dronech", ktere srovnaji se zemi Kyjev, Charkov i Moskvu, svedci o tom, ze tve vojenske znalosti skoncily u deskove hry s vojacky. Drony jsou precizni, takticky nastroj urceny k niceni logistiky, rafinerii, skladu munice a vojenske techniky – nikoliv k plosnemu kobercovemu bombardovani mest. Mesta se se zemi srovnavaji tezkym delostrelectvem a balistickymi raketami, coz mimochodem v primem prenosu predvadi ruska armada. Tva apokalypticka fikce je jen hystericka krec, ktera nema s realnou moderni vojenskou strategii vubec nic spolecneho..



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 36 minutami | #166518 (1)

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ukrajinske-drony-a-rakety-vytvorily-putinovi-ctyri-problemy-najednou-40584630
Ukrajina k ochromení ruské vojenské mašinérie používá ve velkém množství drony a rakety...
muhehe



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 5 minutami | #166526 (1)

Není jim to jedno - nelži.
*14875* *5740*
X krát vyzvali to hovado, aby přestal s tou invazí a genocidou na Ukrajině.
*3422* *3422* *3422*