Ne Japonci neohrožují EU jadernými zbraněmi. Je potěšitelné číst, že ti to už dochází.
Ne Japonci neohrožují EU jadernými zbraněmi. Je potěšitelné číst, že ti to už dochází.
Ondi - dik za uznani - takze delat obrani placenim dani z platu poplatnicku na vyrobu tanku je vlasne obrana proti atomovemu napadeni -- uzasne zase neco vim co jsem nevedel ani netusil -- a kdo jako by napad EU z atomovou zbrani USA nebo Cina?
Obrana státu byla, je a bude financována z daní občanů . I na NZ tak
tomu je. Snad ti někdy dojde, že si vojáci NZ nekupují stíhačky a tanky ze
svých úspor?
Prozradím ti tajemství, ale nikomu to neříkej - i policajti NZ jsou placeni
z tvých daní. Hrůza jak tě chudáčku stát NZ okrádá o daně, viď?
Ondi to ano - to mas pravdu ale proc ta obrana se musi platit jinam a proc se
musi delat to co nekdo jiny - stat - rozkaze ty budes delat toto.
NZ je taky ve vojenske spolupraci treba s USA a pritom jim zakazali aby sem
prijela lod s atomovou zbrani -- Nebo odmitli vydaje co se nas netykali primo --
Kdo chce napadnou EU??
Dalko -- zkus byt sam sebou a ne medialnim nastrojem mas nato. Jak chces zabranit ruskemu ( v zavorce z jednyl s ) nejsem oblbnut medialnim davem - Kdyby nejaky stat napad CR nuklearnima raketama ?? Zabranit poplatkama delniku - tankama nebo jak? Kdyz tam poleti raketa s atomovou hlavici s plochou draho a nahodou ji sestrelite tak dopadne stejne na vse uzemi a ta druha uz nebude mit obranu a dopadne kam chce
Dobrou noc - vam hezkou a nerusenou diskuzi bez blbce jako ja -- Mne nevadite
dozvim se veci o kterych jsem nemel ani potuchy, ze jsou mozne :-)) Mate strach
s napadeni z ruske strany a prito skale verite, ze je uz ukrajina porazila -
nebo za 40 dni to provede.
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-zelenskyj-schvalil-40denni-operaci-ktera-ma-donutit-rusko-ukoncit-valku-40585143
drzim vam palce ve vasi vire ikdyz jste ateisti :-) dik Kiwiboy
Piš jednodušeji a neargumentuj dělníkem.
Proti raketám bojuje protivzdušná obrana.
Všechny AZ jsou monitorovány ze stratosféry i z vesmíru.
Zásah i likvidace by mohla být už nad státem, který ji vypustil.

Ono víš - jsou dostupná videa, kde to říkal Putin, Lavrov, Medveděv a
atd.

jo na Zéland se zřejmě ještě nedoneslo, že ruSSko už pátým rokem vyhrožuje Evropě jaderným útokem.
No, tajtrlíčku, obrana nejsou pouze sofistikovaní zbraně, které si doma
nevyrobíš. Některé je lepší si koupit. Ten budget klubu NATO byl
odsouhlasen členy a každý ze členů spolku má tedy povinnost své závazky
plnit. Náklady na obranu státu nespočívají pouze v nákupu bojových
vrtulníků, raket a jiných zbraní, ale i ve financování vojáků, kteří s
těmito zbraněmi musí v případu obrany perfektně zacházet. Takže do
nákladů na obranu státu musíš započítat i vojáky, jejich výcvik,
logistiku a strukturu armády. Také realistická cvičení. No a tohle se
hluboce zanedbávalo v době míru, tedy než zahájili ruSSáci válku v
Evropě. Teď se to musí rychle dohánět.
Máš ty vůbec představu, kolik stojí třeba výroba KDD pro stotisícovou
armádu, řekněme na dva - čtyři týdny? Pěchota potřebuje rychlé, aspoň
proti ručním zbraním pancéřované, terénní vozy. A co postele, slamníky,
ubikace, uniformy, boty, atombordely .... Vás na NZ se to netýká, váš
nejbližší soused nechce NZ dobýt, nebo zasypat jadernými zbraněmi.
A to není všechno.
On jako důchodce okrádá koho?
Učitelé, poslanci a x dalších co nevyprodukují žádný příjem pro
stát??

Má v tom bordel.
