Sekat trávu v 7.30, sousedi tě jistě chválí. 
Sekat trávu v 7.30, sousedi tě jistě chválí. 
no a? píše že kosil. a dělá kosa zvuky? a i kdyby dělala, tak v 7,30 je už dávno světlo a možnost něco dělat. pak od devíti zabednit a nevylézat.
No já "kosil" s aku-strunovou - trochu to hluk dělá, ale není to tak
hrozné.

S kosou jsem kosil před 40 lety, když jsem dělal celoročního správce PT (5
let)

Když je někdo po noční nebo dospává z práce, tak je to od dědinčanů
bezohledné dělat hluk v dopoledních hodinách. Já spávám s těma
sluchátkama, co nosil Otík ve Vesničce střediskové, abych se vyspal na
dědině. Třeba dneska kolem osmé hulákal rozhlas. 
Tak jsem bydlel 5 let - skoro každý víkend kamarádi a přes prázdniny
pionýři - vesnice 5 km

Nade mnou a pode mnou jsou víkendové chalupy - sousede jezdí v pátek až
kolem oběda.

Ti naproti - tem je to jedno - matka z dcerou - tam se jen hádají, protože
matka dceru nonstop buzeruje - když jsem venku, tak si pouštím hudbu dost
hlasitě, abych to trochu rušil.
A cca od 7:00 je tady čulý ruch - lesáci chodí do lesa těžit.
A S+N je tady provoz jak na Václaváku - je to turistická oblast.

Tak to jo. Já se stěhuju z vesnice do města a v tom městě je větší klid než na vesnici. Tam si nikdo nedovolí sekat nebo řezat v 7 ráno nebo tůrovat traktory, nebo nechat celou noc štěkat psy, atd. jako na vesnici.
No tak se nestehuj do paneláku to je ještě horší...musi to byt na střeše bez sousedů
Ale no.

Chodil jsem často do Brna - Kr. Pole - někdy jsem tam strávil na přeskáčku
i půl roku - hlavně v r. 2022/23.
Ve věžáku naproti štěkal pes na balkóně do půlnoci - auta se zklidnili
po půlnoci.
Tady je klid cca od 20 do 6 - a pokud máš dobré okná, tak psi moc
neruší.
