Ateistická společnost

Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).

| Předmět: nechapu
před 8 hodinami | #166514

Prominte ale ja opravdu nechapu -- proc chce NATO na CR tohle??
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-nato-nechce-jen-procenta-cesko-ma-zajistit-protivzdusnou-obranu-a-vybudovat-tezkou-brigadu-40585110
Netvrdim, ze vim ale ja opravdu nevim -- muze mne nekdo vysvetlit ten duvod proc to NATO pozaduje na CR? Dik.



| Předmět: RE: nechapu
před 7 hodinami | #166517 (1)

ad kiwiboy:
.."Prominte ale ja opravdu nechapu -- proc chce NATO na CR tohle?? Netvrdim, ze vim ale ja opravdu nevim -- muze mne nekdo vysvetlit ten duvod proc to NATO pozaduje na CR?"..
Pokud opravdu nechapes, proc NATO pozaduje po Ceske republice plneni techto cilu, tak ti unikaji naprosto elementarni zaklady kolektivni bezpecnosti a geopoliticke reality moderni Evropy. Nejsme cerni pasazeri a Severoatlanticka aliance neni bezplatny bezpecnostni servis, kde velke staty chrani ty male za nic. Je to system sdilene odpovednosti. Aliancni cile Capability Targets pro kazdy stat presne definuji, jakou konkretni roli ma v pripade globalniho konfliktu hrat, aby cely system fungoval. Cesko se dobrovolne zavazalo, ze pro spolecnou obranu zajisti tezkou brigadu a posili protivzdusnou obranu. Chtit po NATO bezpecnostni zaruky, ale zaroven odmitat vybudovat jednotky, kterymi bychom prispeli k obrane ostatnich clenu, je chovani bezpaterniho cerneho pasazera.Cesko sice nelezi primo na krizovem vychodnim kridle NATO, ale v pripade napadeni naseho souseda (napr. Polska nebo Pobalti) tvori Ceska republika doslova paterni logisticky koridor. Pres nase uzemi by proudily tisice spojeneckych vojaku, tezka technika a zasoby smerem na vychod. Mit pripravenou infrastrukturu, logisticke trasy a silnou protivzdusnou obranu je klicem k tomu, aby moderni bojiste vubec mohlo fungovat. Logistika rozhoduje valky.Pokud si myslis, ze v jednadvacatem stoleti staci schovat se za hranice, tak te moderni vojenska strategie probudi do velmi krute reality. Valka na Ukrajine ukazala, jak masivne se pouzivaji balisticke rakety, drony a utoky na civilni i vojenskou infrastrukturu stovky kilometru za frontovou linii. Protivzdusna obrana (jako zavadene izraelske systemy SPYDER nebo uvazovane Patrioty) neni agresivni nastroj - je to zakladni stit pro preziti statu, ktery momentalne Cesku zoufale chybi. NATO po nas nechce nic vic, nez abychom byli schopni ubranit vlastni nebe a splnili to, k cemu jsme se sami zavazali. Hrat si na naivniho a nechapaveho te pred realnou hrozbou nezachrani, drahy priteli.




| Předmět: Rusové odmítají jednat
před 13 hodinami | #166496

Speciálně pro zdejší ruSSofily
Úryvek z článku z Novinek od pana Vojtěcha Bauera:
Žádná dohoda z Anchorage neexistuje, vyvrací ruská tvrzení Rubio
...
...
Rusové odmítají jednat
Trump se v předvolební kampani holedbal, že do 24 hodin ukončí ruskou válku na Ukrajině. Za téměř rok a půl se mu to ale stále nepovedlo. Když USA loni v březnu navrhly bezpodmínečné 30denní příměří, během něhož by následně válčící strany jednaly, Ukrajina jej okamžitě přijala. Rusové ale příměří odmítli.

Zelenskyj následně několikrát Putina vyzval k osobnímu setkání. Hovořil o tom, že by mohlo být v Maďarsku, Turecku, Švýcarsku nebo v některé zemi na Blízkém východě. Moskva to ale vždy odmítla s tím, že by se ale mohli setkat právě v ruském hlavním městě. I přesto, že Kreml opakovaně nabízel toto setkání v ruské metropoli, Putin v úterý prohlásil, že nevidí v setkání smysl.



| Předmět: RE: Rusové odmítají jednat
před 10 hodinami | #166499 (1)

Zelenskyj následně několikrát Putina vyzval k osobnímu setkání..tak! 1. nepokladá ho za prezidenta! tí dvaja si nikdy nesadnú za jeden stôl, prez. Putin predsa nebude jednať s neprezidentom, 2. medzi nimi je neskutočná nenávisť, čo vylučuje sadnúť si za jeden stôl a vyjednávať...to si lídri EÚ/NATO nechcú uvedomiť vo svojej šaškovej naivite...



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 10 hodinami | #166502 (2)

"nepokladá ho za prezidenta! tí dvaja si nikdy nesadnú za jeden stôl, prez. Putin predsa nebude jednať s neprezidentom"
*6476*
Myslíš, že když to dokola píšeš a napíšeš ještě 1000x, tak se to stanepravdou?
*3632* *3632* *3632* *3632* *3632*



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 9 hodinami | #166504 (2)

Pokládá ho za prezidenta. Své odmítnutí jednat se Zelenskym zdůvodnil jinak než tak, že ho nepovažuje za prezidenta. Nelži!
Nenávist má max. Putler vůči Zelenskému, protože jediný on vylučuje si sednout za jeden stůl se Zelenskym a vyjednávat. Zelenskyj to navrhuje, tak jeho nenávist nejspíš zas taková nebude (jestli u něho vůbec nějaká je).



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 8 hodinami | #166506 (3)

nepokladá ho za prezidenta, viackrát to spomenul, tak sleduj správy!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 8 hodinami | #166509 (4)

To už je minulost. V současnosti jeho prezidentství nezpochybňuje (asi mu konečně došlo, že ani nemůže, protože o tom on nerozhoduje, kdo je na Ukrajině prezident). Své rozhodnutí se Zelenskym nejednat zdůvodnil jinak. Nevyloučil, že se setkají v budoucnu, ale teď že v tom nevidí smysl. Tak si nevymýšlej, lháři!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 7 hodinami | #166523 (4)

Tak bude poražen - vyhnán z Ukrajiny.
*3440* *3440*
Ruští vojáci se vzbouří - a vyserou se na egoistu diktátora Putlera.
*3655* *3655* *3655* *3655* *3655*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 6 hodinami | #166534 (4)

Zajímavý postřeh visitore77. Podle tebe tedy, putin nevede proti Ukrajině válku, Ukrajina není ve válce s zbytkem CCCP a proto nechápe, že si Ukrajinci drží prezidenta z dřívejších dob. Zelenský by to mohl udělat jako to udělal putin, pozměnit ústavu státu, že má právo prezidentovat nejen do své smrti, ale na věky. Tebe netrklo, že prezidentské volby putina byly pouťovou fraškou?



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 5 hodinami | #166553 (2)

A co tohle "Když USA loni v březnu navrhly bezpodmínečné 30denní příměří" jsi visitore77 přehlédl? I to, že Zelenský hned na ten návrh přistoupil, a ten kdo tu nabídku příměří odmítnul byli ruSSáci, tedy putin?
Z toho, visitore77 jasně vyplývá, kdo z těch dvou je ten válečnej a nenasytnej smraďoch.



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 5 hodinami | #166557 (3)

Z toho, visitore77 jasně vyplývá, kdo z těch dvou je ten válečnej a nenasytnej smraďoch...
...myslím, že bolo hodne a podrobne popísané, kde je problém/príčiny tohto konfliktu,
.1. prez. Putin proste Zelenskeho neuznáva, neuznáva Ukrajinu ako samostatný štát, vie, čo by to pre neho znamenalo - Ukrajinu pokladá za vlastníctvo SSSR/dnes Ruska, lebo ono je nástupnícky štát pre SSSR...
.2. naviac, padli už desatťisíce mladých vojakov na oboch stranách, urobili si už vzájomne neskutočné škody (zdevastované celé oblasti, mosty, kultúrne pamiatky, historické budovy, rafinérie, a pod.)..ich nenávisť je už taká, že, ako bolo už mnohými komentátormi (i prez. Trumpom) povedané - "neuveriteľne sa nenávidia, nie je možné, aby sa stretli za jedným stolom", prez. Putin to nechce- a neurobí - a naviac, že je už Zelensky v Putinových očiach nelegitímny prezident (jeho mandát skončil v máji 2023)...
.3. do tento války sa namontovali Merz, Starmer (bude o pár dní vymenený), Macron a celá EÚ, urobili Rusku (skrze ich zbrane) nesmierne škody, a Merz má aj akúsi stigmu Nemecka z II. SV. (aj prez. Trump ho označil v Washingtone za - vyslovil to slovami: "však vy, nacisti ste v II. SV. ste Ruskom prehrali", čo sa Merza dotklo, stíchol a vrtel sa od hnevu) - a títo páni sú prez. Putinom opovrhovaní, pre neho nemajú žiadnu cenu, žiadny hlas, pokladá ich za politických "šašov", a tak EÚ nemá čo do tohto konfliktu hovoriť, a ani sa zúčastňovať prípadných rokovaní...
..tak to dnes je, taká je aktuálna situácia!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 hodinami | #166558 (4)

Příčinou konfliktu je ruSSký imperialismus. Tomu se bráníme obranou Ukrajiny.
Všechno to jsou jenom tvoje sny. Sny starého neschopného prolhaného komunisty.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 hodinami | #166559 (4)

Pleteš se ve všem a žvaníš nesmysly!!!
*3440* *3440*
"A důkaz je i v tomto, protože si nedokážeš zjistit ani tak přístupnou informaci."
*3422* *3422*
Za standardních podmínek by měl Zelenskyj ve funkci skončit 20. května "2024".
*22637* *22637* *22637*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 hodinami | #166560 (4)

ad visitor77:

  1. to, ze je Rusko nastupnickym statem SSSR (v OSN a u mezinárodnich smluv), neznamena, ze mu patri uzemi ostatnich byvalych svazovych republik! Rusko v roce 1991 oficialne uznalo nezavislost Ukrajiny v jejich hranicich, coz potvrdilo v Budapestskeem memorandu (1994), kde se zavazalo respektovat jeji suverenitu! A tva dezinformacni lez, ze Zelenskeho mandat skoncil v kvetnu 2023? V kvetnu 2024 koncilo standardni volebni obdobi, jenze ukrajinska ustava (clanek 108) jasne rika, ze hlava statu vykonava sve pravomoci az do zvoleni noveho prezidenta, pricemz v dobe valecneho stavu jsou volby zakonem explicitne zakazany! Zelensky je stoprocentne legitimnim prezidentem a tve lzi na tom nic nezmeni
  2. absolutni vrchol dezinformacniho blouzneni, cituji te: "Trump oznacil Merza ve Washingtonu slovami: vsak vy, nacisti ste v II. SV. s Ruskom prehrali...". Ty prolhany diletante, k takovemu incidentu nikdy v historii nedoslo! Friedrich Merz se stal nemeckym kanclerem teprve nedavno, po padu Scholze. V dobe druhe svetove valky Merz vubec nezil (narodil se az v roce 1955) a oznacit demokratickeho nemeckeho kanclera za "nacistu" je totalni lidsky i politicky hnus. Ty si regulerne vymyslis falesne citaty a scenare z internetove stoky, abys ukojil svou nenavist vuci EU a demokratickemu svetu. Jsi usvedceny lhar a falzifikator faktu
  3. Mektas tu, ze Putin opovrhuje lidmi jako Merz, Starmer nebo Macron, a proto EU nema do konfliktu co mluvit? Ty mrzaku, geopolitika se neridi tim, kym Putin ve sve imperialni marnivosti "opovrhuje"! Evropska unie a NATO jsou ekonomicti a vojensti giganti, bez jejichz materialni a zbrojni pomoci by Putin sice Ukrajinu znicil, ale diky kterym nyni ruska armada krvaci a ekonomicky kolabuje. EU do techto jednani mluvit bude, protoze prave Evropa drzi klic k preziti Ukrajiny a k bezpecnosti naseho kontinentu. To, ze ty klecis pred Putinem a trapne obhajujes jeho imperialni pravo vlastnit sousedni staty, z tebe dela jen uboheho, moralne zdevastovaneho sluhu agresora


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 hodinami | #166561 (4)

"Jsi prolhaná svině"
*3422* *3422*
Když Merz Trumpovi řekl, že spolu hovoří v předvečer výročí invaze spojených vojsk do Normandie, kdy americká síla ukončila válku v Evropě, a nyní mají USA příležitost zapsat se do historie podobně významným krokem, americký prezident neomaleně zavtipkoval: "„To pro vás nebyl příjemný den.“"
*22637* *22637* *22637*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají…
před 4 hodinami | #166564 (5)

není ti vedro? Je taková výheň i na Slovensku? Nedovedu si představit, že někdo v takovém šíleném vedru musí být navlečený v munduru a někde bojovat v zákopech.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají…
před 3 hodinami | #166566 (6)

Tady 620 m.n.m. máme 27° - pocitově 32°,
Kosil jsem ráno v 7:30, teď dělám novou stěrku v koupelně - 15 min dělám půl hodiny odpočíván.
Operované ramena už tak neslouží.
Manželka byla dopoledne v Košiciach a říkala, že je tam hnusně - smrad z rozpáleného asfaltu a horko.
*34087* *34087* *34087*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové…
před 3 hodinami | #166567 (7)

Sekat trávu v 7.30, sousedi tě jistě chválí. *6642*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové…
před 3 hodinami | #166568 (8)

no a? píše že kosil. a dělá kosa zvuky? a i kdyby dělala, tak v 7,30 je už dávno světlo a možnost něco dělat. pak od devíti zabednit a nevylézat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #166570 (9)

No já "kosil" s aku-strunovou - trochu to hluk dělá, ale není to tak hrozné.
*15187* *15187*
S kosou jsem kosil před 40 lety, když jsem dělal celoročního správce PT (5 let)
*5087* *5087*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #166572 (9)

Když je někdo po noční nebo dospává z práce, tak je to od dědinčanů bezohledné dělat hluk v dopoledních hodinách. Já spávám s těma sluchátkama, co nosil Otík ve Vesničce střediskové, abych se vyspal na dědině. Třeba dneska kolem osmé hulákal rozhlas. *725*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #166574 (10)

Tak se odstehuju na samotu kde hulaka jen sova a tak



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 22 minutami | #166578 (11)

Tak jsem bydlel 5 let - skoro každý víkend kamarádi a přes prázdniny pionýři - vesnice 5 km
*34087*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 26 minutami | #166577 (10)

Manželka nemá po noční problém *34087* *34087*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové…
před 2 hodinami | #166569 (8)

Nade mnou a pode mnou jsou víkendové chalupy - sousede jezdí v pátek až kolem oběda.
*5087*
Ti naproti - tem je to jedno - matka z dcerou - tam se jen hádají, protože matka dceru nonstop buzeruje - když jsem venku, tak si pouštím hudbu dost hlasitě, abych to trochu rušil.
A cca od 7:00 je tady čulý ruch - lesáci chodí do lesa těžit.
A S+N je tady provoz jak na Václaváku - je to turistická oblast.
*22637* *22637* *22637*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #166571 (9)

Tak to jo. Já se stěhuju z vesnice do města a v tom městě je větší klid než na vesnici. Tam si nikdo nedovolí sekat nebo řezat v 7 ráno nebo tůrovat traktory, nebo nechat celou noc štěkat psy, atd. jako na vesnici.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #166573 (10)

No tak se nestehuj do paneláku to je ještě horší...musi to byt na střeše bez sousedů



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 27 minutami | #166576 (10)

Ale no.
*17619*
Chodil jsem často do Brna - Kr. Pole - někdy jsem tam strávil na přeskáčku i půl roku - hlavně v r. 2022/23.
Ve věžáku naproti štěkal pes na balkóně do půlnoci - auta se zklidnili po půlnoci.
Tady je klid cca od 20 do 6 - a pokud máš dobré okná, tak psi moc neruší.
*22637*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 3 hodinami | #166565 (4)

Putin, když neuznává Zelenskýho, no tak ať vyjednává s Hitlerem nebo Michaelem Jacksonem. *691*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166575 (4)

Škody nedělá výrobce zbraní, ale ten, kdo je používá. S válkou proti Ukrajině začal putin a ten je zodpovědný za veškeré škody a vraždy napáchané na Ukrajině a i v ruSSácku.

Ta vševědoucí věc, kterou nazýváš bohem, by vše věděla a registrovala, kdyby reálně existovala. Kdyby, kdyby, že? Stačilo by lusknutí prstíků té věci, aby napravila to, co debilně napáchala. Podle tvého přesvědčení přece, ta reálně neexistující věc, nazývaná bohem, vše co se děje, tedy i vraždy a mrzačení nevinných lidí, naplánovala dávno před Velkým Třeskem.
Pobožní tu katastrofu vnímají coby bohem udělený trest, osud, za to, že Eva kousla do bohem nastraženého ovoce.



| Předmět: RE: Rusové odmítají jednat
před 9 hodinami | #166505 (1)

Tak budou další výbuchy v Moskvě. *34815*

Rusko nedovede bránit ani svoje hlavní město a chtělo by válčit.



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 8 hodinami | #166508 (2)

to je problém, dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu...




| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 8 hodinami | #166510 (3)

EU na té válce vydělává, aji USA a Čína.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 8 hodinami | #166513 (4)

tak, tak, tak ako i hovorí i p. Lev XIV...- ľudský život už nemá cenu, cenu majú zbrane!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají…
před 8 hodinami | #166515 (5)

lidský život nemá cenu pro ruSSko. Proto pořád nesmyslně válčí a posílá další a další své občany na zbytečnou smrt.



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 8 hodinami | #166512 (3)

ad visitor77:
.."dronová invázia (tisíce dronov) je neskutočná - (Ukrajina na to vsadila, a je v dronoch veľmocou), už sú problémy s ich kontrolou - a tak sa oba vzájomne vybombardujú - a ako sa hovorí - niekto ostane, silnejši zvíťazí...možno budú zrovnané so zemou Kyjev, Charkov i Moskva....ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu"..
Ukrajina nezacala dronovou invazi pro zabavu – Ukrajina se brani brutalni, nevyprovokovane vojenske agresi na svem vlastnim, mezinarodne uznanem uzemi! Stavet na stejnou moralni uroven obranu napadnuteho statu a imperialni expanzi agresora je cista slepota. Pokud Rusko stahne sve drony a vojska zpatky za sve hranice, valka do vteriny skonci. Pokud to udela Ukrajina, prestane existovat.Tvuj vyrok, ze "EU a NATO nema cenu lidsky zivot Slovana", je naprosty suterenni blabol - co to prosim te je ta tva "cena Slovana"? Ti tvoji zli "pani v EU" posilaji na Ukrajinu miliardy eur a humanitarni pomoc prave proto, aby zachranili zivoty tamnich lidi pred totalnim vyhlazenim ze strany agresora. Tva predstava, ze zapadni svet cynicky tleska umirani lidi, je jen tvuj vlastni vnitrni, geopoliticky klam, kterym se snazis omluvit fakt, ze obetujes suverenitu jednoho statu pro svuj falesny pocit bezpeci. Jinak tva vize o "tisicich dronech", ktere srovnaji se zemi Kyjev, Charkov i Moskvu, svedci o tom, ze tve vojenske znalosti skoncily u deskove hry s vojacky. Drony jsou precizni, takticky nastroj urceny k niceni logistiky, rafinerii, skladu munice a vojenske techniky – nikoliv k plosnemu kobercovemu bombardovani mest. Mesta se se zemi srovnavaji tezkym delostrelectvem a balistickymi raketami, coz mimochodem v primem prenosu predvadi ruska armada. Tva apokalypticka fikce je jen hystericka krec, ktera nema s realnou moderni vojenskou strategii vubec nic spolecneho..




| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 7 hodinami | #166518 (3)

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ukrajinske-drony-a-rakety-vytvorily-putinovi-ctyri-problemy-najednou-40584630
Ukrajina k ochromení ruské vojenské mašinérie používá ve velkém množství drony a rakety...
muhehe




| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 7 hodinami | #166526 (3)

Není jim to jedno - nelži.
*14875* *5740*
X krát vyzvali to hovado, aby přestal s tou invazí a genocidou na Ukrajině.
*3422* *3422* *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 7 hodinami | #166529 (4)

Dalko promin - nerad ti zasahoji do debaty -- Nic proti tobe -- Ale na mezistani urovni jednani se jedna z protejskem na stejne - podobne urovni - nemuzes jednat jako treba ministr s uklizecem zachodu z jinehoi statu. Chapes??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají…
před 6 hodinami | #166536 (5)

Jen debil nechápe, že podle UA ústavy je Zelenský prezident a nikdo nemá právo to zpochybnit, protože je to věc Ukrajiny a mezinárodní právo to nezpochybňuje. Jediní co to zpochybňují jsou Putin a ostatní proruští kokoti a hovada, co nemají sajnu, jak je to s právem jednotlivých zemí.
*3440*
"Podle ukrajinského práva a ústavy zůstává dosavadní prezident ve funkci i po uplynutí jeho prezidentského období v případě válečného stavu, kdy nelze uspořádat prezidentské volby. Toto ustanovení není právním trikem ani autoritářským manévrem, ale důsledkem válečné situace, kdy miliony občanů žijí na okupovaných územích nebo jsou uprchlíky v zahraničí. V takové situaci tedy prezident pokračuje ve výkonu své funkce, dokud není možné volby bezpečně a zákonně uspořádat. Tento princip vyplývá z ústavních pravidel upravujících fungování státní moci během výjimečného stavu"
*32630*
"Máš to v článku 1 hlavy 3 ukrajinského volebního zákona, který jasně říká, že v průběhu stanného práva nebo výjimečného stavu se volby konat nebudou. Je dokonce povinností prezidenta je zrušit. Zrušené volby musí být vyhlášeny nejpozději 30 dnů od skončení stanného práva."
*32630*
A ty, visitor77 a jiné proruSSké svině s tím nic nenadělají.
*22637* *22637* *22637*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají…
před 5 hodinami | #166554 (5)

Prosím tě tajtllíku uvědom si, že tvá pokrytecká servilnost je nejen směšná, ale svědčí i o tvém podvraťáckém charakteru.



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 7 hodinami | #166530 (3)

Zajímavá úvaha - visitor77 : "ale dámam a pánom v ÉU a NATO je to jedno, pre nich ľudský život Slovana nemá cenu..."

Tak proti tomu něco dělej, když lidský život Slovana nemá na Slovensku žádnou cenu. Máte na Slovensku podivné dámy a pány. Kdy vlastně pozbyl na Slovensku lidský život Slovana cenu?



| Předmět:
25.06.26 17:17:39 | #166453

...závisť patrí v kresťanstve medzi 7 hlavných hriechov (pýcha, lakomstvo, závisť, (zlý) hnev, smilstvo, obžerstvo, lenivosť), je to smrteľný hriech - vylučuje z Božieho kráľovstva...a pozor, nie je závisť ko závisť, je pojem závidenie dobrého, čo nikomu neubližuje, že...



| Předmět: RE:
25.06.26 18:09:10 | #166461 (1)

A hřích proti věci, tebou nazývané bohem, je i smrtelná a zuřivá závist a nenávist ruSSáků na svobodu a nezávislost Ukrajiny. A také smrtelná a zuřivá závist a nenávist ruSSáků na svobodu a nezávislostí EU.
Tvůj samozvaný imperátor putin sní o renezanci CCCP. Sní i o válce proti zbytku světa s výjimkou severokoreje pod krutou diktaturou a států pod vlivem muslimských náboženských šílenců, kteří vidí cíl ve zničení nejen Israele, ale i všech států sekulární civilizace.

A komupak patřila Aljaška, kterou si koupil ruský car od Eskymáků a se ziskem pak prodal USA ? Jestlipak víš visitore77, že Aljašku dal papež Alex 6 roku 1494 Španělům a že ji rusáci tedy musili koupili od Španělů ?



| Předmět:
25.06.26 12:22:20 | #166394

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Zbytečná provokace.



| Předmět:
24.06.26 18:54:53 | #166206

PRAHA - Ústavný súd (ÚS) ČR v stredu vydal predbežné opatrenie, ktorým uložil vláde, aby zaistila účasť prezidenta Petra Pavla na summite Severoatlantickej aliancie v Ankare...vy to máte nejaké divné, vláda nemá slovo? a čo tam bude p. Pavel robiť, keď ho vláda v tejto situácii bude ignorovať? zdá sa. že váš prezident sa stáva takou......



| Předmět: RE:
24.06.26 19:01:11 | #166207 (1)

Je nejvyssi velitel ozbrojenych sil v CR.



| Předmět: RE:
24.06.26 19:04:11 | #166208 (1)

Nechtěli ho vzít s sebou, protože je z opozice a jede vláda. Chtěl jet, tak podal žalobu. Soud rozhodl: Musí ho vzít s sebou. Co je na tom nesrozumitelného.



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 20:30:38 | #166216 (2)

...ja sa cíti prez. Pavel? - ja by som sa cítil trápne!



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 20:36:13 | #166220 (3)

Politikům není nic trapné.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:45:58 | #166223 (4)

neviem, čo tam bude robiť, keď ho vláda ignoruje...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:50:41 | #166227 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:54:05 | #166229 (6)

..o to ide, nechápem, že mu to nie je jasné a strápňuje sa pred verejnosťou a svetom...je to hodne zábavné!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:04:11 | #166239 (7)

Před světem se ztrapní spíš Macinka s Babišem a Okamurovým pejskem Zůnou. Prezidenta svět tak maximálně polituje, s kým že to musí na takovéhle akce jezdit…

Doma se Ti tři ztrapnili už dávno. Jen jejich nekritičtí věřící je ještě žerou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:05:16 | #166241 (8)

Přesně - ukázali co jsou zač :-).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:10:23 | #166246 (8)

naopak Babiš, Macinka, Okamura robia politiku, ako sa má robiť...nie sú šašovia v politike...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:12:19 | #166247 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:23:32 | #166257 (10)

Bohužel, ostuda je ještě ta nejmenší škoda, kterou napáchají…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:22:10 | #166255 (9)

Tak čeho zatím dosáhli: zrušit ochranu přírody, držet obranyschopnost státu pěkně při zemi, vyházet opravdové odborníky z důležitých rozhodovacích pozic a nahradit je svými poslušnými poskoky, zajistit dotace Babišovým firmám, beztrestnost jejich dočasnému nemajiteli a teplé flíčky svým kamarádíčkům, ukojit svá přerostlá ega vrcholnými funkcemi, zajistit volnou ruku developerům a dalším bezohledným drancovatelům krajiny a zrušit limity pro schodek rozpočtu. Zapomněl jsem na něco? Jo, ještě postavit parkovací moštárnu (nebo moštovací garáž, nebo co to vlastně je).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:26:51 | #166263 (10)

Díky tomu zrušení ochrany přírody se po 30 letech otevřela dálnice do Zlína. *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
24.06.26 21:30:13 | #166267 (11)

A to má být zásluha téhle vlády?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
24.06.26 21:50:38 | #166274 (12)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.26 15:27:32 | #166423 (13)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.26 15:22:38 | #166421 (11)

No to zní stejně věrohodně, jako to, že se za měsíc z vypálené a rozkradené země stala kvetoucí ekonomika…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:29:35 | #166266 (9)

"Ty nejsi normální."
*14875* *5740*
Obhajuješ zloděje a jeho fašistické poskoky.
*3422* *3422*
Vlastně, co se divím, při tvém fandění veškerému zlu světa.
*3422* *3422* *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:59:44 | #166233 (5)

On se tam setká se svými přáteli když tři roky znamenitě vedl vojenský výbor NATO :-)



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 20:50:09 | #166226 (3)

Proč by se měl cítit trapně? Rozseknout tenhle spor je potřeba i pro budoucnost. Dobře, že tu žalobu podal, aspoň bude jasno. Nemluvě o tom, že kvalifikací zrovna v oboru této konference se mu těžko někdo z těch dalších, co tam jedou, alespoň přiblíží.



| Předmět: RE: RE: RE:
25.06.26 02:52:46 | #166316 (3)

Typické? Nechal bys si na jeho místě křesťansky pokorně kakat na hlavu, viď?
Všichni ví, visitore77, na kterém hnoji vykvetlo to odmítnutí spoluúčasti kompetentního člověka na summitu NATO.

Kdopak pojede za Slovensko? Bude to ten, který při posledních volbách jeden hlas z pěti hlasů voličstva a tak se "demokraticky" vyšvihl do čela Slovenska.
Ano, demokracie = je vládou lidu.



| Předmět: RE:
24.06.26 19:35:48 | #166210 (1)

Máš v tom bordel.
On by měl být, podle své funkce vrchního velitele vojsk ČR, posílán automaticky.
*32558* *17619* *17619* *32558*



| Předmět: RE:
24.06.26 19:44:59 | #166211 (1)

ad visitor77:
.."vy to máte nejaké divné, vláda nemá slovo? a čo tam bude p. Pavel robiť, keď ho vláda v tejto situácii bude ignorovať?"..
s tvym mentalnim vybavenim a moralnim pokrivenim je pro tebe, cistokrevneho ovcana z felvideku, jehoz predci dve generace nazpet jedli rukama a meli jedny boty na chatrc, zrejme koncept fungujiciho pravniho statu jen sotva uchopitelny - zjevne netusis, co je to nezavisla justice, protoze bez ohledu na to, jestli zijes ci nezijes v nejakem autoritarskem bananistanu, bys mohl vedet, ze civilizovany svet nezije stejne uboze.. jinak prezident Pavel jako byvaly sef vojenskeho vyboru NATO ma v teto alianci vetsi respekt a jmeno nez cela vase soucasna politicka garnitura dohromady a je respektovanym partnerem, drahy priteli



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 20:43:29 | #166221 (2)

je jasné, že prezident má pocit, že málo robí, nudí sa, a zvlášť v letnom období...
...prezident byt mal chodiť medzi ľudí na rôzne regionálne slávnosti, oslavy, stretávať sa s ľudmi, podebatovať si s nimi o ich živote, problémoch a tým apelovať na vládu - ...váš sa dosť dištancuje od ľudí, nerobí výjazdy do okresov/krajov, všimne si ich virtuálne, len keď niečo potrebuje....náš chodí medzi ľudí!..a prezident má kašlať na bývalých i súčasných "válečníkov" (hoc je hlavný veliteľ ozbrojených síl)...prezident by mal byť priateľ s ľuďmi štátu! - poznať štát, jeho územie, ľudí...



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 20:46:01 | #166224 (3)

To sou pomluvy, o našem pezidentovi nevíš zhola nic a jenom vymýšlíš lži a pomluvy.



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 20:49:58 | #166225 (3)

Právě že furt kdesi leze, hlavně do škol, je za to kritizován, že oblbuje lidi, že má sedět na hradě.



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 20:54:15 | #166230 (3)

ad visitor77:
takze tva predstava o roli hlavy statu v 21. stoleti je, ze ma objizdet jarmarky, zrat klobasy na regionalnich slavnostech a placat babky po ramenou? timto jsi krasne potvrdil to, co jsem psal o tvych predcich s jednou botou na chatrc – tvuj mentalni obzor totiz zamrzl nekde v dobe feudalismu, kdy ubohy poddany potreboval videt sveho pana na koni, jak se na nej usmiva, aby mel pocit, ze svet je v poradku.. nastesti v civilizovanem svete uz nezijeme v agrarne-feudalnim bizaru. prezident neni animator na vesnicke tancovacce ani lidovy saso. hlava statu ma reprezentovat zemi navenek, spoluvytvaret zahranicni politiku a garantovat ustavnost – coz se dela na summitech nato a v jednanich se svetovymi lidry, ne u stanku s gulasem v zapadle lhote - to, ze vas prezident objizdi okresy a dela lacine divadlo pro jednodussi vrstvy, je sice pekne, ale v geopolitice to ma vahu nula. svetove lidry vase regionalni slavnosti nezajimaji. a tvuj zvast, ze ma prezident kaslat na valecniky, prestoze je vrchnim velitelem ozbrojenych sil? to je intelektualni dno i na tebe. bezpecnost statu v dobe globalnich konfliktu se zajistuje prave s temi valecniky v nato a ne u piva s lidmi na jarmarku. jsi proste jen tragikomicky ukaz ukrivdeneho malomestaka, ktery si plete urad prezidenta s funkci predsedy mistniho zemedelskeho druzstva.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:00:14 | #166234 (4)

hlava štátu sa má hlavne stretávať s ľudmi, poznať ich 'kultúru, umenie, tradície, zatancovať si na nejakej regionálnej oslave, zájsť s ľuďmi do kostola, dať si štampel slivovice, a kašlať na fiktívnych neovállečníkov...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:03:42 | #166237 (5)

No počkej, slovenský prezident chodí do kostela, když je gay?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:07:29 | #166242 (6)

nie je gay (len izolovaný od žien pre nejaký problém, ale nie pre gay stav... jeho matka je hlboko veriaca, bol s ňou u pápeža ( a porozprával médiám, čo všetko s mamou zažil v Ríme, i u pápeža), a i on má vieru, bez problémov chodí do kostola...a podebatoval si s pápežom nie o témach, o ktorých debatoval váš...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:09:16 | #166245 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:24:03 | #166258 (7)

Je gay a řekl to o něm i Fico.
*22637* *22637* *22637*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:26:50 | #166262 (8)

„Je gay a řekl to o něm i Fico.“

To tedy neřekl!!! Pokud si dobře pamatuji, řekl, že je buzerant!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:37:22 | #166271 (9)

Aéééééhmmmm - sorry . máš pravdu.
*11274* *11274* *11274*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:05:10 | #166240 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:15:19 | #166249 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:08:33 | #166244 (5)

ad visitor77:
*27179* ty jsi to vazne napsal - ty jsi dobrovolne a verejne priznal, ze tvuj ideal hlavy statu v jedenadvacatem stoleti je profesionalni pijan slivovice, ktery tancuje na jarmarku a vymeta kostely.. timto jsi definitivne kapituloval na jakoukoliv lidskou a obcanskou dustojnost a sam sebe jsi degradoval na pouheho poddaneho, kteremu ke stesti staci, kdyz mu vrchnost zatanci a da loknout chlastu - ukazal jsi presne ten typ otrocke mentality, kvuli ktere vase zeme momentalne geopoliticky a civilizacne hnije. zatimco ty snis o prezidentovi, ktery ti bude delat sasa u stanku s klobasami a tancovat s tebou folklorni tance - svet se vsak toci kolem realne moci, technologii, ekonomiky a globalni bezpecnosti.. zeme, ktere v teto drave dobe reprezentuji opilci na slavnostech, jsou vsem jen pro smich a konci jako bezvyznamne kolonie na okraji zajmu - nazyvat obrance tve vlastni zeme a spojence z nato "fiktivnimi neovalecniky" v dobe, kdy se kousek od tvych hranic realne valci? to uz neni jen hloupost, to je cira moralni hniloba a zbabelost - az jednou tvuj stat bude potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred agresorem nezachrani - zachranili by te prave ti vojaci, kterymi tak hloupe pohrdas - ty nejsi obcan, ty jsi jen zmanipulovana, primitivni ovce, ktere staci lacine cirkusove divadlo, zatimco ti tvoje vrchnost krade budoucnost primo pod nosem *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:17:07 | #166251 (6)

pochádzam zo severoslovenskej malej dediny s regionálnou kultúrou, tradíciami, viem, čo sú jednoduchí a dobrí ľudia - oni žijú duchom a telom v katolíckom konzervativizme, nenafukujú sa, žijú pokojne, priateľsky, mravne, slušne...a prenieslo sa to aj na mňa...ak chceš byť Boží, ži v konzervatívnom tradicionalizme, i prijímaj i nové veci, ale nie v modernistickom otroctve, inak ťa tento svet totálne zožerie...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:28:52 | #166265 (7)

ad visitor77:
*27179* takze ty mi tady chces kazat o tom, jak byt Bozi? to je opravdu k popukani - clovek, ktery ve jmenu sveho falesneho tradicniho krestanstvi plive zluc, tleska autoritarskemu rezimu a pohrda obranou vlastni zeme, mi bude vykladat neco o mravnosti a slusnosti.. to tve zvaneni o tom, jak u vas na severoslovenske dedine vsichni ziji klidne a krestansky, je jen klasicka ublizena pohadka pro jednodussi lidi, kteri si pletou hlubokou viru s tim, ze v nedeli vylezou z krcmy a jdou si sednout do prvni lavice v kostele, aby sousedi nerekli - skutecny katolicky konzervatismus neni o zalezeni do ulity, ignorovani reality a panickem strachu z moderniho sveta.. tvuj strach z "modernistickeho otroctvi" neni zadna spiritualita, ale pouha zbabelost a intelektualni neschopnost obstat v dnesnim svete - ty nezijes duchem, ty zijes v mentalnim skanzenu, kde se vira zredukovala na folklor, kroje a tancovacky - vubec netusis, co je to skutecna krestanska odpovednost a statnost - krestan ma byt soli zeme a svetlem sveta – ma svet aktivne formovat a chranit spravedlnost, ne se schovavat v zapadle chatrci pod perinami a brecet, ze ho vnejsi svet sezere - prave lide tveho typu, kteri nadsene ohybaj hrbety pred ubohou vladni vrchnosti a nabadaji k tomu, aby se kaslalo na obranu a spojenectvi, jsou ti, kteri v historii vzdycky jako prvni zradili sve blizni i sve zasady za misu cocky a falesny pocit bezpeci.. jsi jen zmanipulovany naivka, ktery sve vlastni mindraky a provincialni rozhled bali do falesneho spiritualniho kyce - tva domnela moralni prevaha je stejne fiktivni, jako vliv tveho jarmarecniho prezidenta na svetovou geopolitiku *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:45:49 | #166272 (8)

t*akze ty mi tady chces kazat o tom, jak byt Bozi?*...áno, "byť Boží" je poslanie každého človeka, tak bol stvorený! - byť Boží = vieme z Biblie, že Boh si nás už pred stvorením sveta zamiloval, aby sme boli jeho, boli Boží - v pokoji, mieri. v svornosti, v ohľaduplnosti, solidarite a v láske k inému- to sú hlavné kritériá "byť Boží"...
...dnes modernistický pohľad fanatickej zmilitarizovanej mysli je cesta do pekla, a to peklo sa približuje - dnes každý hovorí o válke, obetiach války, o zbraniach, zabíjaní, militatrizácii ako o natieraní masla na chlieb, ako o niečom prirodzenom...
..."byť Boží" znamená žiť vo viere v Boha/Krista, v pokoji, v morálke, svornosti, v tradícii, v konzervatívnom štýle myslenia prenesenom aj do bežného života...tie dnešné neozmilitarizovné tlčhuby (je ich plný internet i v TV - politici a redaktori hovoria o válke ako o niečom prirodzenom) v mysli ďaleko nezájdu, stanú sa sami obeťou, svojej zmilitarizovanej hlúposti...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 22:11:45 | #166276 (9)

""byť Boží" znamená žiť vo viere v Boha/Krista, v pokoji, v morálke, svornosti, v tradícii, v konzervatívnom štýle myslenia prenesenom aj do bežného života"
*6476* *6476*
To píšeš ty - ten co fandí zlu?
Pro tebe si Lucifer chystá speciální kotel - ty se nebudeš vařit ve vodě - pro tebe se připravuje olejová "lázeň"
*3440* *3440* *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 22:23:27 | #166278 (9)

ad visitor77:
tohle je presne ta nejsmutnejsi vizitka tveho pseudokrestanstvi – zbabela, neresolutni neschopnost celit zlu - v tve Bibli se proti nespravedlnosti a agresorum bojuje, ty pokrytce, neschovava se pred nimi s lahvi slivovice na tancovacce.. tva kritika zmilitarizovane mysli je cista hloupost - lide s realnou odpovednosti mluvi o obrane, abychom tu valku vubec nemuseli zazit - zbran a odhodlani chranit slabsi neni "modernisticke peklo" – je to jedina vec, ktera lidi jako jsi ty chrani pred tim, aby je nejaky realny agresor nesezral za ziva - krestanstvi neni nabozenstvi pro zbabelce, kteri nechaji sve blizni povrazdit, jen aby si neumazali ruce od zbrani a mohli dal zit v tom svem falesnem "pokoji'.. jsi presne ten typ cloveka, ktery by v dobe druhe svetove valky tvrdil, ze bojovat proti Hitlerovi je "cesta do pekla" a ze je lepsi zit v miru a svornosti pod jeho nadvladou - tvuj konzervativni styl mysleni neni nic jineho nez mentalni paralyza - zatimco ty tady moralizujes o lasce, lide s rovnou pateri a realnou odvahou riskuji zivoty, abys ty mohl v tom svem severoslovenskem skanzenu vubec jit v nedeli do kostela - tvoje kecy o tluchubach jsou jen ubohy pokus maskovat fakt, ze jsi obycejny, vydeseny srab, ktery radsi odevzda svou zemi i svobodu komukoliv, kdo na nej trochu zadupe



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.06.26 15:16:53 | #166420 (9)

Jako o „něčem přirozeném“ mluví o válce jedině rusák. A dokonce s použítím přímo těchto slov! A pouze následkem toho jsou ti ostatní nuceni se na takovou eventualitu připravovat (tedy o ní holt i mluvit jako o něčem, co reálně může nastat, i když by každý z nich milionkrát raději dělal úplně něco jiného, a nikdo z nich si takovou věc samozřejmě nepřeje). Jenže je tu bohužel rusák se svými zcela otevřenými výhrůžkami, a dokonce s jejich zcela reálnou ukázkou. Takže kdo tuto možnost ignoruje, je na tom stejně jako ten, kdo ji ignoroval ve druhé půlce třicátých let. Když máš za souseda rozpínavý hovado, tak se válce nevyhneš tím, že o ní budeš mlčet. Vyhneš se jí jen tak, že to hovado uvidí, že by mohlo dostat přes držku, kdyby si něco zkusilo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:32:41 | #166268 (7)

*2* *2* *2*
Nebylo ti trapný napsat tento příspěvek??
*3632* *3632* *3632*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:26:15 | #166261 (6)

az jednou tvuj stat bude potrebovat realnou obranu, ty tve tradice, kostely a stamprle slivovice te pred agresorem nezachrani... Slovensko nepotrebuje ochranu, je pod ochranou Boha, ako to povedal aj p. Jan Pavel II...my neválčíme s nikým, nezbíjame zbraňami nikoho, a kto by si k nám niečo dovolil, dostane "odmenu" (sme pripravení)...Rus nás nenapadne, nemá prečo!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:28:19 | #166264 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:33:27 | #166269 (7)

„…Rus nás nenapadne, nemá prečo!“

Přesně tohle říkali před devadesáti lety lidi jako ty o Německu…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:35:37 | #166270 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:21:58 | #166253 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:03:48 | #166238 (4)

hej, ja som konzervatívec vo všetkom, mám rád regionálnu kultúru, umenie, tradície, oslavy, večerné tancovačky - skutočných ľudí, nie kaviarenských pokrytcov a fiktívnych neoválečníkov....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:08:04 | #166243 (5)

Ty nejsi konzervativec, ty jsi konzerva!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:22:08 | #166254 (5)

ad visitor77:
ty si nerikej konzervativec.. konzervatismus je o respektu k institucim, k pravu, k tradici silneho a hrdeho statu a k odpovednosti za obranu vlasti – coz reprezentovali lide jako Churchill nebo Reagan.. to, co ty tady predvadis, neni zadny konzervatismus, ale jen upoceny, zaprdeleny folklorismus ubozaka, ktery se boji velkeho sveta, schovava se za lidove tancovacky a sve vlastni intelektualni selhani maskuje kecy o "skutecnych lidech" - ti tvoji "skutecni lide" totiz ziji v realnem svete, kde plati ucty, potrebuji fungujici ekonomiku, bezpecnost a pravni jistoty – coz jsou veci, ktere se resi prave v tech opovrhovanych ustavnich institucich a na mezinarodnich summitech - ale tobe misto realne prosperity a bezpecnosti tve rodiny staci, kdyz ti nejaky politicky saso zatancuje odzemek a ty pak s vrchnosti uronis slzu do slivovice.. jsi presne ten typ uzitecneho idiota, kteremu staci hodit par lacinych drobku, zatleskat na jarmarku a ty mu za to s radosti odevzdas svou svobodu i budoucnost svych deti - tvuj hloupy utok na "kaviarenske pokrytce" je jen klasicky komplex menecennosti cloveka, jehoz mentalni obzor konci u cedule jeho vlastni vesnice - nejsi hrdym strazcem tradic – jsi jen tragikomicky skanzen, ktery se dobrovolne hlasi k roli bezvyznamneho divaka na smetisti dejin



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 21:20:11 | #166252 (4)

"objíždět jarmarky, žrát klobásy na regionálních slavnostech a plácat babky po ramenou"
*3655* *3655*
Toto přesně dělá slovenská vláda.
*5087* *5087* *5087*



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 21:12:34 | #166248 (3)

Jsi strašně trapný.
Vidět, že nesleduješ dění.
Pavel mezi lidi chodí, asi nejvíc ze všech prezidentu ČR
*3422* *3422* *3422*



| Předmět: RE: RE: RE:
25.06.26 03:10:27 | #166317 (3)

V Evropě máme už 4,5 roku válku, všichni se musíme připravit na obranu proti útoku šílených ruSSáků. Jeden z nich, nějakej Lavrov, požaduje zničení západní Evropy jadernými zbraněmi. A ty visitore77, při tvé inteligenci, radíš složit ruce v klín a modlit se k věci nazývané milujícím bohem o zázrak, podobný jako ve Fátimě, ale nechat ty jaderné bomby šílených ruSSáků bouchnout ještě v silech.

Až se budeš příště modlit, tak se prosím tě zeptej v nebi, proč nebe pomáhalo komunistům nadělat tolik H-bomb.



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 20:52:50 | #166228 (2)

zrejme koncept fungujiciho pravniho statu jen sotva uchopitelny - zjevne netusis, co je to nezavisla justice,....jedna vec je právny systém, druhá vec je, ako sa prezident sám - a tam bude cítiť, keď ho vláda ignoruje, resp. dostala povinnosť sa o neho starať....ja by som sa cítil trápne!- to si myslí cistokrevný ovcan z felvideku, jehoz predci dve generace nazpet jedli rukama a meli jedny boty na chatrc, a jiné boty do kostela...



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 21:03:34 | #166236 (3)

ad visitor77:
ty porad meles dokola to svoje ubohe "ja bych se citil trapne" a v tom je presne ten rozdil mezi lidmi jako jsi ty a lidmi jako je prezident Pavel.. maly, ustraseny clovicek tveho formatu resi sve malomestacke komplexy, urazenou jesitnost a to, jestli se na nej nahodou nekdo spatne nepodival - statnik na teto urovni ale neresi sve malicherne pocity – ten resi geopolitiku, obranu statu a plneni svych ustavnich povinnosti - jemu je jedno, jestli se na nej nejaka urazena ceska vlada kaboni, protoze on tam nejede na rodinnou oslavu, ale pracovat pro zajmy sve zeme.. to, ze vlada dostala soudne narizeno zajistit jeho ucast, neni jeho ostuda – je to legalni facka te vlade za jeji detinske chovani. Pavel na ten summit nejede jako chudacek, ktereho nekdo veze z milosti, ale jako respektovany general a byvaly sef vojenskeho vyboru nato, ktereho tam aliancni partneri chteji a budou poslouchat s daleko vetsim zajmem nez celou tu vasi vladni kliku, ktera je v Bruselu jen do poctu.. zustan si klidne dal schouleny ve svem koute plnem falesne hrdosti a trapnosti, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 21:16:27 | #166250 (3)

Není to taková podrž-taška zkorumpované vlády jako ten slovenská buzerant, co vyhrál podvodem.
*3422*



| Předmět: RE:
24.06.26 19:52:50 | #166213 (1)

By sem to viděla až tak že Babiš co by slovák v česku dělá jenom zlou rotyku asi tak jako Ty slovák v českých diskuzích :-)



| Předmět:
24.06.26 13:05:00 | #166178

A teď vážně: Co tedy musí stát splnit (a tyto státy to nesplnily), aby jeho vstup do nějakého mezinárodního spolku byl podle mezinárodního práva platný? Jistě to pro tebe nebude problém, když je to (jak píšeš Occidentovi) tak jasné?



| Předmět: veprove -
24.06.26 12:08:49 | #166163

chtel bych se vas tady zeptat jak ateistu tak vericich -- nevite nahodou nekdo jaky maji verici - zide - duvot nejist prase?? Tvrdi, ze je spivave - Jak to mysli stou spinou?? Dik



| Předmět:
23.06.26 19:49:08 | #166143

decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má čítať?



| Předmět: RE:
23.06.26 20:35:51 | #166146 (1)

debatuju s intelektuálem, tak nevyrušuj! *27179*



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 20:41:19 | #166148 (2)

jo okopíruj sem celou knihu *20826* *12619* *3877*



| Předmět: RE:
24.06.26 04:01:01 | #166151 (1)

Máme tu, hen tů, demograciju.
To je jako někde na pavlači - dvě hádavé baby se do sebe pustí, ovšem ne v soukromí, potřebují publikum.



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 08:26:15 | #166152 (2)

Na babi by se to svádělo :-).



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 10:55:57 | #166157 (2)

Myslím, že vysvětlení náboženství zde není na škodu. *29716*



| Předmět: RE:
24.06.26 10:49:22 | #166154 (1)

ad visitor77:
.."decká - necroczar a soucet, čo to tu stvárate, kto to má čítať?"..
nekdo za vas, teisty tu spinavou praci udelat musi - pro tebe je soucet heretik a pro mne pseudovedec.. omlouvam se tedy za kolegou Ondim zmineny pavlacovy hluk, ale kdyz diletanta zamerne verejne usvedcuji z podvodu s prameny presnym curysskym originalem z roku 1952 nebo kuprikladu srovnavam jeho logiku se syntaxi psa a vraha, tak tato exekuce intelektualniho bezdomovce, ideoveho hybrida a duchovniho migranta holt trochu hluci, drahy priteli



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 10:53:21 | #166156 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: zbytečná provokace



| Předmět: Co pro Rusa znamená třídenní speciální…
23.06.26 01:16:45 | #166116

Běžný Rus může třídenní speciální operaci vidět asi takto:

https://www.armyweb.cz/images/000MF000/%C4%8CERVEN%202026/22.06.2026/benzin.jpg

Hlavně na Krymu to tak je.



| Předmět: RE: Co pro Rusa znamená třídenní…
23.06.26 01:22:45 | #166117 (1)

Ano. Je to snaha sehnat benzín do auta



| Předmět: RE: RE: Co pro Rusa znamená třídenní…
23.06.26 21:05:20 | #166149 (2)

Na Krymu je zakázaní prodej Benzínu lidem, vše jde armádě. *6365*
Rusáci zrušili pionýrské tábory na Krymu i dál po pobřeží.
Chtělo by to třídenní Ukrajinskou derusifikaci Krymu:
wedrferztbvtzujnuiol,ko=úpůioluikzjht



| Předmět:
22.06.26 11:55:21 | #166068

až si Maďarsko vezme své území, které nemělo nechávat Slovensku...teba zoberie skôr Nemec - my sme suverénny národ s históriou, kultúrou, náboženstvom, umením, tradíciou, s Hunmi nemáme nič spoločné...a neprovokuj, opakuješ sa smiešne už po x-krát...
...kus súčasného Maďarska patrila Veľkej Morave (Koceľovo/Pribinovo kniežatstvo), a môžeme ho (dnes iste len teoreticky) požadovať naspät...tak neprovokuj, je to smiešne, vystupuješ smiešne...vieš, kto sú Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi) predstavuješ -
...je vám smutno, a stůnete že nie sme s vami v jednom štáte, denne to čítam na mnohých fórach! - vy ste proste stále Čechoslováci, a tlačíte to aj nám do hlavy....nie sme, sme suverénni! ...
...mnohí Češi chcú žiť na slovensku, berú si Slovenky, lebo sú to krásne - ženy! - aj ty máš Slovenku? prečo si si nenašiel Češku?...sme proste iní ako Bohémi, či potomkovia fiktívneho praotce Čecha...a opakujem, robte všetko preto, aby vás nepohltili Germáni...



| Předmět: RE:
22.06.26 12:23:37 | #166070 (1)

ad visitor77:
Operovani s Velkou Moravou a Blatenskym knizectvim jako s nastroji moderneho uzemniho naroku je projev hlubokeho diletantstvi - projektovat moderni koncept etnickeho narodniho statu do 9. stoleti je teleologicky anachronismus nejhrubsiho zrna. Pokud by mezinarodni pravo sdilelo tvoji detinskou logiku, museli by Italove zitra anektovat celou zapadni Evropu a Mongolove polovinu Eurasie. Stejne tak tvoje absurdni rasove vyhranovani se vuci „Hunum“ ukazuje, ze tvoje znalosti o etnogenezi stredoeovropskeho prostoru zamrzly na urovni romantickych basnicek z 19. stoleti. Geneticky a kulturne jsou si dnesni Stredoveropane – vcetne Slovaku a Madaru – tak blizci, ze tvoje snaha o budovani jakesi kmenove cistoty pusobi v 21. stoleti vyslovene smesne a vedecky neudrzitelne. S nadsenim tleskas imperialnimu revizionismu a porusovani mezinarodniho prava na Aljasce, ale jakmile nekdo (byt v provokaci jako slecna s pindourem) aplikuje stejnou zvracenou logiku na Trianonske hranice, okamzite se hystericky schovavas za nedotknutelnou suverenitu. Nemuzes cynicky ohybat mezinarodni pravo podle toho, ke ktere velmoci zrovna vzhlizis jako vazal. Tvoje potreba vytahovat antropologicke fetise (krasa slovenskych zen), urazet ceskou identitu nalepkou "Bohemu“ a blouznit o tom, jak Cesi "stunu“ po spolecnem state, je z psychologickeho hlediska pruzracne cistou projekci hlubokeho komplexu meneccennosti. Moderni, sebevedomy a suverenni narod nema zapotrebi neustale hystericky jecet do sveta, ze "neni sra**a“, a definovat svou hodnotu pouze skrze animositu vuci sousedum. Korunou tveho myslenkoveho selhani je pak tvoje deklarovana katolicka identita. Pokus povysit primitivni, kmenovy sovinismus a nenavist vuci jinym narodum na moralni ctnost je v primem a fatalnim rozporu s krestanskym univerzalismem. Ty nejsi obhajce viry, Ty jsi pouze ublizeny nacionalni fetisista, ktery si z nabozenstvi udelal politicky kyj.



| Předmět: RE:
22.06.26 14:38:45 | #166083 (1)

"Slovensko = Titanic" - "s kapitánem Ficem a ta kra, do které narazili je proruská politika."
*3422* *3422* *3422*



| Předmět: RE:
22.06.26 14:50:47 | #166084 (1)

Jih Slovenska je Maďarsko, Bratislava se jmenovala Prešpurk a bylo to maďarské město. Maďar nedopustí odtržení svého území a vezme si zpět, co mu patří. Slovensko může být samostatný stát, ale bez jihu, to Maďar nikdy nedovolí, aj to tak je.



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 15:06:07 | #166086 (2)

Tak jako přeješ Rusku vrácení bývalého území, stejně přej i Maďarsku. *691*



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 18:38:58 | #166099 (3)

A nejhezčí nejsou Slovenky, ale Ukrajinky. *6904*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 11:07:53 | #166159 (4)

Nejhezčí jsou všechny, které se mi líbí. A těch je všude zhruba stejné procento (tedy po korekci na podíl obézních v dané populaci)…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 16:37:08 | #166198 (5)

Správně, míra krásy "krásného pohlaví" je velmi subjektivní. Kdysi dávno jsem četl, že krása je v symetrii a v matematicky definovaných proporcích. Šlo o výsledky studií form lidských těl génia Michelangela Buonarroti. Jeho práce dokazují jeho genialitu.
Ovšem prakticky jsou ženské tvary posuzovány muži dost svévolně *20634*, výběr je obrovský, navíc umocňován jak věkem, tak módou oděvu a komplikován malbou xichtu, tedy "makeapem". *20634*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 16:41:07 | #166199 (6)

Taky vek hraje roli. Na obou stranach



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 18:06:44 | #166203 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 18:52:57 | #166205 (8)

Vetsinou jsou mladi take krasni



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 19:31:33 | #166209 (9)

Tak jako staří.
*3655* *3655*
Krása starých lidí se odráží v jejich očích.
*34087* *34087*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:08:11 | #166214 (10)

Mne se libi mladi a to i takovi kteri se mi jako mlade holce nelibili. Tak jsem to myslela. Jako stara, nejsem tak narocna a je mozne zw i jini stari to tak mohou mit. Neresi tolik podruznosti



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
24.06.26 20:25:33 | #166215 (11)

Jejda kolik ti je, myslel jsem tak 30 +-



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #166555 (9)

Už i tám, že jim nerostou chlupy z frňáku a ze slechů.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #166562 (10)

no to taky :-)))) mě nevadí chlupy ve frňáku či na uších :-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 4 hodinami | #166563 (11)

starým taky moc chlupy nerostou a naopak báby jsou samý chlup. Až se nakonec nepozná kdo je jaké pohlaví. Tedy myslím jen tak ... bez pohledu na druhotné znaky. Prostě se s tím člověk smiřuje ale drhne to.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:32:03 | #166217 (7)

Ano, přijatelné rozmezí se posouvá – u horní hranice rychlostí vlastního stárnutí, u dolní pomaleji…



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 18:49:03 | #166204 (6)

Správně, míra krásy "krásného pohlaví" je velmi subjektivní. Kdysi dávno jsem četl, že krása je v symetrii a v matematicky definovaných proporcích...preto by ste mali otvoriť oči, udupať to posmešné srdce, a veriť v Boha.... takú krásu môže stvoriť len ten, kto vie, čo je krása ženy a muža, v symetrii a v matematicky definovaných proporcích...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:36:01 | #166219 (6)

„…a komplikován malbou xichtu, tedy "makeapem.“

Ano, nevycházím z údivu, jaké ksichty jsou některé ochotny si namalovat na obličej…



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 11:02:55 | #166158 (2)

Prešpurk je česká verze německého názvu Preßburg, maďarsky se to jmenuje Pozsony.



| Předmět: RE:
24.06.26 11:42:40 | #166162 (1)

„…vieš, kto sú Slováci/Slovieni? nie sú to "sr--ky", ako si to ty (i mnohí Česi) predstavuješ…“

Ty ale nejsi žádný podstatný reprezentant svého národa (ani my svého), abys mohl interpretovat náš názor na tebe jako názor Čechů na Slováky! To je naprosto stejný ublíženecký postoj, jako když černoch nebo cikán za jakoukoliv antipatií bělocha či gádža ke své osobě automaticky vidí rasismus, a ne třeba své hloupé názory…



| Předmět: RE: RE:
24.06.26 12:13:56 | #166165 (2)

arecuk slovaci jsou ve V$ - dva cistokrevi a jeden slovensky polak a druhy slovensky madar :-)) Takze jednoduseji celou V4 vedou slovaci ;-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 12:31:10 | #166169 (4)

Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 12:50:59 | #166174 (5)

ad kiwiboy:
.."Matka Petera Magyara - Monika. Édesapja mela matku slovenku"..
tvoje madarsko-ceska veta nedava smysl gramaticky, logicky ani historicky.. slovicko Édesapja totiz v madarstine znamena jeho otec, takte jsi prave zpritomnil blabol Monika otec mel matku Slovenku - vyjma toho sis slovenske predky Petera Magyara samozrejme kompletne vycucal z prstu - matka Petera Magyara se jmenuje Mónika Erőss a jeji rodina ma koreny uplne jinde, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 13:00:35 | #166177 (6)

nocrozar -- mas naprostou pravdu -- ale Monika Eros ma matku slovenku -- nebo ne ??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 13:14:31 | #166185 (7)

ad kiwiboy:
jeho rodina pochazi z Madarska a udajnou slovenskou babicku povazuji spis za produkt lidove tvorivosti, drahy priteli



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 13:21:02 | #166186 (8)

necroczar -- ja se nedohaduji -- mozno mas pravdu ale ve V4 jsou 100% dva slovaci coz je polovina :-))) Neber to, ze jsem na strane slovaku --
Ale madari jsou jim urcite nakloneni a polaci taky tak vice nez cechum -- Mluvim hodne s polakama asi vam cechum nemuzou zapomenout Tesinsko -- Abych pravdu napsal ja osobne mam cesko a cechy rad.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 13:36:08 | #166194 (9)

ad kiwiboy:
tve myslenkove veletoce jsou fascinujici pripadova studie ciste lidske hlouposti.. zacali jsme u tve zprasene madarske gramatiky a kompletne vycucanych slovenskych predku madarskych politiku. Kdyz jsem te chytil pri lzi a tve vymysly se sesypaly jako domecek z karet, zacal jsi blabolit o stopadesat let starem Tesinsku a sve pocitologii, kdo ma koho ve V4 radsi - tomuto ubohemu klickovani se v diskuzi rika argumentacni faul red herring. Tvoje naivni hospodske teorie o geopolitice, zalozene na tom, co ti zrovna napovidalo par tvych znamych z Polska, nikoho nezajimaji - realny svet takhle nefunguje
p.s. nejsem Cech



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 17:48:37 | #166202 (10)

Kiwihoch se mi z jeho příspěvků jeví jako placený troll protievropské mafie ruSSácka. Tedy agent Solověva, Medvěděva a putina.
Naskýtá se otázka, jestli jeho úkolem není i anexe NZ do ruSSáckého Sovětského svazu. *15238* *15238* *15238*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
24.06.26 23:05:17 | #166293 (11)

Ondi -- jak jednoduche --- kdyz se clovek chce stat placenym agentem ruske protieuropske organizace --- Tak mu staci na CHatujme v CR na Diskuzi ateistu napsat pravdu :-))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.06.26 14:53:42 | #166417 (12)

Fakt? Tak to někdy zkus!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 17:22:37 | #166200 (6)

Problémy etnického původu člověka.
Akorát v jednom etnickém označení člověka je jisté, že je Pozemšťan, Zemšťan, či Terráner.
Člověk žijící v Evropě se klidně nazve Evropanem, ale jeho předkové byli Afričané.
Pouze Visitor77 rozborem své DNA dospěl k názoru, že ja 100% Slovák, i když s africkými kořeny.

A chudák Ondi? Ten má smůlu, protože je Rakušano-moravskoslovenský-Zakarpatsko-Maďarský Turecko-Cikánský (tedy Indický) Huno-Slovan s africkými kořeny. Geneticky asi 100% Středoevropan s několika procenty DNA Neandertála a Šimpanze. Nezapomeňme ani na části DNA, dědictví po dinosaurech a po rostlinách.

Nadto je příbuzný s Australany a i s Vinetouem a Džingischánem ... "A i s JEŽÍŠEM Nazaretským !!!" *15238*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:33:58 | #166218 (7)

Po rostlinách ani dinosaurech nemáme žádné dědictví, jen po našich společných předcích.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:44:38 | #166222 (8)

...jen po našich společných předcích - jakých?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.06.26 20:57:34 | #166231 (9)

Po primitivních jednobuněčných eukaryotech (a jejich předcích, samozřejmě).



| Předmět: RE: RE: RE:
24.06.26 13:34:02 | #166192 (3)