Nade mnou a pode mnou jsou víkendové chalupy - sousede jezdí v pátek až
kolem oběda.

Ti naproti - tem je to jedno - matka z dcerou - tam se jen hádají, protože
matka dceru nonstop buzeruje - když jsem venku, tak si pouštím hudbu dost
hlasitě, abych to trochu rušil.
A cca od 7:00 je tady čulý ruch - lesáci chodí do lesa těžit.
A S+N je tady provoz jak na Václaváku - je to turistická oblast.


