Tak to jo. Já se stěhuju z vesnice do města a v tom městě je větší klid než na vesnici. Tam si nikdo nedovolí sekat nebo řezat v 7 ráno nebo tůrovat traktory, nebo nechat celou noc štěkat psy, atd. jako na vesnici.
Tak to jo. Já se stěhuju z vesnice do města a v tom městě je větší klid než na vesnici. Tam si nikdo nedovolí sekat nebo řezat v 7 ráno nebo tůrovat traktory, nebo nechat celou noc štěkat psy, atd. jako na vesnici.
No tak se nestehuj do paneláku to je ještě horší...musi to byt na střeše bez sousedů
V paneláku jsem bydlel 20 let, to byl taky děs. Nejvíc to, když bylo horko jako teď a sousedi kouřili z oken, buď jsem měl v pokoji smrad jako v hospodě nebo dusno. Ti nad náma hulili 24 hodin denně, pod náma hluchým důchodcům řvala televize, že jsem rozuměl, co v ní dávají…
Ve městě mám dům v klidné ulici, slyším ruch města z dálky, nebo když jede sanitka. V noci je ticho.
Ale no.

Chodil jsem často do Brna - Kr. Pole - někdy jsem tam strávil na přeskáčku
i půl roku - hlavně v r. 2022/23.
Ve věžáku naproti štěkal pes na balkóně do půlnoci - auta se zklidnili
po půlnoci.
Tady je klid cca od 20 do 6 - a pokud máš dobré okná, tak psi moc
neruší.
