V paneláku jsem bydlel 20 let, to byl taky děs. Nejvíc to, když bylo horko jako teď a sousedi kouřili z oken, buď jsem měl v pokoji smrad jako v hospodě nebo dusno. Ti nad náma hulili 24 hodin denně, pod náma hluchým důchodcům řvala televize, že jsem rozuměl, co v ní dávají…
Ve městě mám dům v klidné ulici, slyším ruch města z dálky, nebo když jede sanitka. V noci je ticho.
