Ja jsem rad, ze jsem zil a ziju v dobe kdy nebyl zadny velky problem myslim valecny --- Hodne za tu dobu bez valek muzeme podekovat zelezne opone --- kdy byla omezena emigrace a zacalo se pomalu a jiste odzbrojovat a pracujici lid nemusel tolik platit na vojenske vydaje

