Režimy to byli hrůzné - buďme rádi, že jsme nežili za Stalina v RuSSku
a Hitlera v Německu - byli to kamarádi.

Režimy to byli hrůzné - buďme rádi, že jsme nežili za Stalina v RuSSku
a Hitlera v Německu - byli to kamarádi.

Ja jsem rad, ze jsem zil a ziju v dobe kdy nebyl zadny velky problem myslim valecny --- Hodne za tu dobu bez valek muzeme podekovat zelezne opone --- kdy byla omezena emigrace a zacalo se pomalu a jiste odzbrojovat a pracujici lid nemusel tolik platit na vojenske vydaje
Dalko priklad mezi komunistama a nacistama -- Ted problem -- Polsko - Ukrajina -- nic se nedelo do doby nez se ukrajina zacala otacet k nacistum a Polaci to nemaji radi - Proto polska vlada stim nesouhlasila a ukrajinci vcetne ex prezidenta Zelenskho jim vraceji vyznamenani co jim polska vlada udelila -- Ted cekam kdy jim cesni ukrajinci vrati i miliony co jim polaci darovali a vsechny zbrane.
Dobrou noc a vam hexzkou a nerusenou - diskuzi - nejaky trolem blbcem
nevzedalnce - proste nekym jako Ja :-))
Jdu - dneska mam hezkou vzpominku meli jsme k veceri madarsky gulas -- uplne
super :-)))) vzpominka na ceskou hospodu :-))
Poved se. -- Nemusu nikde zjistit jak to dopadlo s P.P u Ustavniho soudu -
poletri s vladni delegaci ?? Dik - uz musim Kiwiboy
"ex prezidenta Zelenskho"

Toto píšou jen primitivní nevzdělanci, co neznají situaci a jak volové
opakují, co řekne jejich bůh Putin - Hitler dnešní doby.

Žasnu nad tvou hloupostí, tajtrlíku, v ČSSR byly dva ročníky chlapců v
základní vojenské službě a k nim nemálo velitelů, údržbářů a
opravářů techniky, budov a zbraní. Máš ty představu jakou část produktu
republiky tohle stálo a co si myslíš stála ta "železná opona"?
A co ti lidé vázaní armádou a chybějící v civilním procesu ? Jak často
se v ČSSR ozývalo, "nemáme lidi" ? Proč myslíš, že se hospodářství v
ČSSR topilo a rozpadalo, proč dalo vznik motivu "kdo neokrádá stát,
okrádá rodinu?