V Evropě je válka, visitore77, ve válce jsou zabíjeni lidé a jsou
ničeny hodnoty. Na vině je ten, který tu válku počal. Zákon akce a reakce,
znáš to i z fyziky pro neživé věci.
WW2 počali Němci ruku v ruce s ruSSáky.
Ta věc, která vše ví a vše plánovala ještě před Velkým třeskem,
kterou familiárně nazýváš "můj bůh", ti může dát odpověď na tvé
otázky. Třeba na otázku proč ruSSáci tak nenávidí své sousedy a
neustále na ně útočí. Je to pocitem jejich nadřazenosti nad ostatními
národy ?
Když uvážíme objektivně čísla obětí vojáků Rudé armády za WW2
tak dostaneme 11 až 12 milionů lidí, kteří zemřeli na bojišti zbraněmi
nepřítele, zahynuli z nedostatku potravy, na nemoci, na nedostatečnou
lékařskou péči na frontě, za frontou a v zajetí.
Těch dalších deset civilních milionů obětí v CCCP za WW2 zemřelo z
nedostatku potravy, na nemoci, na nedostatečnou lékařskou péči.
Také je jasné, že v množině 50 milionů lidí v zemi s bídnou
sociální strukturou zemře ročně jeden milion, ale když má společnost
"zdravou" strukturu, tak se dva - tři miliony lidí narodí. Je to jen logikou
podepřený odhad, ale to tobě, coby vědcovi, to psát nemusím.
Německo si po WW2 také udělalo inventuru ztrát, začalo ovšem tu válku
a tak nemělo a nemá právo na reparace. Ty ztráty byly oproti ostatním
státům mnohem a mnohem větší. Můžeme klidně tvrdit, že si za to sami
mohli a draze zaplatili.
Ještě k Rusku - Polsko bylo opakovaně vojensky napadeno Ruskem, jaké
reparace poskytli Rusové Polákům?
Ty jsi katolická řepa, jak píšeš a tak víš že v katolické ideologii,
máš také mudrlanství o odpouštění, o milování svých nepřátel, o
nezabíjení a podobně. A také imperativ "Nesuď, abys nebyl souzen".