když ten názor je fašistický, proruSSký a proválečný, tak
ano... proruský názor nie je fašistický....mal by si si už konečne
uvedomiť, brať to ako fakt, že Rus má úplne iné názory na túto válku, a
tak koná...celý svet tvrdí, že jediná pravda je na strane Ukrajiny - nie je
- a je to vidieť, ako Poliaci odoberajú vysoké štátne vyznamenania udelené
Ukrajine (a Ukrajina ich vracia drze s posmechom "poštou")...Poliaci sa
vzhľadom na Ukrajinu dobehli!, urobila si z nich šaša!
...Ukrajina sa fašizmu nevzdala, on bublá v ich mysliach...myslím, že by sa
dnes celá EÚ mala báť Ukrajiny, neskutočne sa na základe stovák miliárd
euro vyzbrojuje, robí vojenský výskum, nové zbrane, vo výrobe dronov a v
ich likvidácii (vývoj) nemá konkurenciu...
...možno príde čas, že EÚ bude prosiť Rusov, aby im pomohla v boji proti
Ukrajine, Ukrajina sa stáva vojenskou veľmocou, a ak sa nezastaví jej
financovanie vojenského výskumu a vývoja a výroby zbraní, bude vydierať -
už to robí, už si robí z iných srandu!....takže "tešme sa" na Ukrajinu v
blízkej budúcnosti - bude vydierať, a vehementne!....



