RuSS má jiné názory na válku, protože má fašistické názory, drahý soudruhu..,. naopak, fašismus bohate žije na Ukrajine, zvelebuje svojich fašistických hrdinov (preto konflikt s Poľskom)...a nie som "soudruh" som katolík, nikdy som s komunistami nemal nič spoločné, tak sa nezosmiešňuj, a neopakuj ako táraj!
