V našem případě to naštěstí není alergie uvedneého rozměru, ale plno z těch uváděných příznaků nesnášenlivosti naplněno je. Přesto lepek jedla v pohodě, a bolení břicha, hlavy, únavu ap. připisovala jinému. Po přechodu na bezlepek jí většina těch neduhů prakticky vymizela, ale naopak teď stačí málo a užije si svij. čili já to chápu jen jako reakci těla na něco, na co kdysi bylo zvyklé, ale už není, a teď, když to dostane, tak se hodně vzteká - to tělo. a to je právě to, což jsme možná ne zcela vysvětlil, co mne na tom fascinuje - není na lepek alergická, jen v rámci některých symptomů jí byla dána rada lepek vysadit, udělala to, má to nesporné přínosy, ale jakmile se jen projde kolem něčeho leivýho, tak si užije .-)))))))))))))) u alegika bych to chápal, ne u nealergika. leda že by vysazením lepku se z té osoby člověk na lepek alergický stal .-))))
Předmět diskuze:
“Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.”
Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení