To chápu. Je fajn, že tě tato víra drží nad vodou - a hlavně na
svobodě.
Jen ta chudáci Dvojičky - tie to odnésli (či
odnésla?). Ten mafián a současný totální propadlík své moci i nemoci a
nátlaku nejstarší dcerušky a jejího chotě zdá se, že už pietně na
výročí té ranní až dopolední události ani nepředčítá jména obětí
z řad nejen kancelářských krys, ale i pasažérů, hasičů a dalších.
Pilotů, původem ze SA a vycvičených v \US|A \(stejně ja\ko B\abišův
nejsta\rší syn), se \kupod\ivu tato pieta netýká. A Bush mladší k mému
obrovskému údiv\u vzá\pět\í po a\b\solv\ov\á\ní \\zb\o\žn\\é\ \mš\\e\
v\\\yh\lásil \\př\e\\d kost\\e\l\e\\ \\v\\á\l\ku -
"\\\\\\\\\\\\\\\\Afghan\\\istan\\u\\\\"
\\----\-\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\,\\\