❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #19084

Zobrazit vše


| Předmět: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ BŮH.
02.06.26 18:30:51 | #19084
Reakce na příspěvek #19083

"NÁŠ MILOVANÝ NEBESKÝ OTEC MÁ ABSOLUTNÍ MOC NAD CELÝM LIDSTVEM."



| Předmět: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ BŮH.
05.06.26 12:47:06 | #19461 (1)

Co věřících, to představ různých bohů. *30758*



| Předmět: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ BŮH.
05.06.26 12:48:13 | #19462 (2)

A kolika "bohům" věříte Vy? *12640*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ…
05.06.26 13:52:24 | #19464 (3)

Vím, že žádní bohové nejsou, neexistují. Jaký máme život záleží jen na nás a na společnosti do které jsme se narodili. Je ale pravdou, že to nebude do budoucna jednoduché. Stát se za posledních třicet let Česko se za posledních třicet let zadlužil při prodeji a nebo likvidaci bank, spořitelen, pojišťoven, některých průmyslových podniků. České zemědělství už nestačí zajistit potravinovou soběstačnost, u nás vyrobeno elektřinu nám prodávají Němci ... . Kdyby nějací bohové (vševědoucí a všemocní) existovali tak by to nemohli dopustit. *1060*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH.…
05.06.26 14:11:14 | #19466 (4)

Protože ,Češi jsou takový kkt co svět neviděl .
Co v poslední době vidím na vlastní kůži atd .mi stačí .
Ne Buh ale lidé
Nedivím ,že pak někdo někoho zastřelí .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH…
06.06.26 09:18:55 | #19510 (5)

*30410* Mýlíte se! Současné "divné" chování lidstva je celosvětové. *35060*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH.…
06.06.26 09:25:20 | #19512 (4)

Jeden člověk prý řekl: "Vím, že nic nevím!" A ten člověk byl údajně velmi moudrý! *34027*

Pravdou je, že bohové a bohyně nejsou, tedy až na jednoho!!! Bůh Stvořitel a Otec náš je! *33792*

A uznejte sám, že chování lidí je pěkným divadlem!!! *27179*