Kdyby skutečně existoval bůh, všemocný a vševědoucí, tak by války, přírodní katastrofy, nemoci a mnoho dalších útrapy byly z jeho vůle. Už jsem tu několikrát psal, že náboženství je jen způsob ovládání lidí. Černoprdelníci využívají toho, že je hodně lidí, kterým chybí logické uvažování. Využívá se ale také ve volbách a je hodně lidí, kteří volí lidovce. Bohové, čerti, vodníci existují jen jako nejasné představy v hlavách věřících. Co věřící, to jiná představa.

Vy si stále neuvědomujete, jak zle se
většina lidí chová! Bůh má tedy právo nás umravňovat tak přísně, jak
to dělá! Neohánějte se tu tedy nějakým logickým uvažováním, když to
sám neumíte! 
MY SE CHOVÁME ZLE A ZVRHLE A BŮH NÁS MÁ
V TOM PODPOROVAT?
- pohádková knížka.
Jistě chápete, že jste nedůvěryhodným
zdrojem informací o Bohu!
Bůh je Stvořitelem vesmíru!
VY TO SICE ZARYTĚ POPÍRÁTE, ALE TÍM TO NEZMĚNÍTE.
