ale dneska je to fakt hrozný
ale za to může ten roztavenej beton, samé parkoviště a sklady a všichni
chrlí horko z puštěných klimatizací
ono není uplně horko, je to ten vroucí vzduch
ale dneska je to fakt hrozný
ale za to může ten roztavenej beton, samé parkoviště a sklady a všichni
chrlí horko z puštěných klimatizací
ono není uplně horko, je to ten vroucí vzduch
A jaké je to u mne na lodžii? Teploměr
ukazuje 40 stupňů, přestože je ve stínu! 
o tom blábolu že větrák máte natočit do okna a ne na sebe
a že vzniká jakýsi podtlak a v místnosti se vám ochlazuje
až jednou budu mít větrák /ted nemám nic/ tak ho budu mít na sebe
namířený
a ne že bude foukat někam do okna
Fungovat to může, ale pouze tehdy, je-li venku chladno a v místnosti je
vedro! A nyní je venku vedro!!!

to je další věc proč říkám že to je blbost
pomalu vždycky je doma nižší teplota než venku
a ikdyby tak normání větrák z obchodu fakt neudělá podtlak
V TOM PRAVDU NEMÁTE. 
Vyháníte-li vzduch ven, a to
ventilátor dělá, musí být nahrazen jiným! (Ventilátor na Vás "fouká"
vzduch a tím dochází k cirkulaci vzduchu. 
v tomhle horku by měl prý člověk pít horký rum
že to osvěží
vy pijete rum pravidelně tak byste mi mohl říct ..
V tech to parnich dnech je nelepsi bud u vody v chladku u pivka a nebo doma na posteli a hlavne nic nedelat jen lezet .
no ty voe. byl jsem ted jenom před barákem se podívat jestli se nedá
někde něco ukrást
A TO JE PEKLO
kolik je to stupnů !? ten vzduch je jak z kamen
To sem zrovinka věšela novou šňůru na zábradlí neb tu plastovou to
teplo roztavilo :-). 
pamatuju když jsem byl malý a existovaly pumpy a člověk musel v takovýhle horkách jít pumpovat vodu na zahradu tak jsme mokrýma prstama šahali na tu rožhavenou železnou pumpu a dívali se jak během pár vteřin ten mokrý otisk zmizel
jestli máš motouz tak ti ho ukradnu ale až jestli se večer ochladí
včera bylo dusivé dusno i ve 23:01 a myslím že i 23:04
VÁLKA! 
Donald Trump vyhrožuje Íránu, že ho úplně porazí! 
Troufá si! Je arogantní jako Putin ve válce na Ukrajině v době, kdy se
ještě neválčilo na území Ruska! Nyní se už klepe strachy a bojí se o
svůj vlastní život! 
Přenese-li se válka z Íránu na území USA, a to se klidně může stát,
tak se projeví, že pan Donald Trump je pouze zbabělec, které zneužívá
americké vojáky k tomu, aby se sám obohatil. 
Co řekl Ježíš?
Řekl: "Otec je větší než já!"
Je tedy jasné, že by Otce do sebe nenasoukal -
musel by ho ho nejprve rozkousat!
Ovšem Duch Boží nás prostupuje!
Ale Duch Boží není Bůh a není ani Otcem lidstva! Duch Boží je nástroj
Boží k ovládání všeho a všech, co Bůh stvořil. 
Jan 10
. Skutky, které já činím ve jménu svého Otce, ty o mně svědčí. 26Ale
vy nevěříte, protože nejste z mých ovcí. 27Mé ovce slyší můj hlas, já
je znám, jdou za mnou 28a já jim dávám život věčný; nezahynou na
věčnost a nikdo je nevytrhne z mé ruky. 29Můj Otec, který mi je dal, je
větší nade všechny a nikdo je nemůže vytrhnout z ruky mého Otce. 30Já a
Otec jsme jedno.“ 
Jan 17
21 Aby všickni jedno byli, jako ty, Otče, ve mně, a já v tobě, aby i oni v
nás jedno byli..
Nezávidím Vám, myslíte-li si, že máte v sobě všechny pokřtěné lidi
a že současně jste v každém z nich Vy!!! 
Měla jsem na mysli zdejší křesťany visitor77, Jonatan1. + jitrnici, co
ti si ke mně dovolují to je už přespříliš.
Proč si myslíš že žiju špatně a hned mně kvůli tomu napadáš ?
Máte své diskuze! Budete-li tam vkládat smysluplné příspěvky, třeba
někoho zaujmou. 
Moje příspěvky jsou všechny smyslplné :-)
Že to není katechizmus ni tvoje konstrukce je věc druhá :-).
Já nejsem ovce! Jsem Boha milujícím člověkem! 
Pokládáte-li se za ovci, je to Váš problém! 
Matouš 25
32a budou před něho shromážděny všechny národy. I oddělí jedny od
druhých, jako pastýř odděluje ovce od kozlů,
33ovce postaví po pravici a kozly po levici.
Bůh je milosrdnější než se
Ježíš domníval. BUDETE HODNĚ PŘEKVAPENÁ!!! 
Jen aby :-)
Darebáků je tu hodně - takto by to v nebi nemohlo vypadat :-)
Ráno jsem si vyvětral, ale už se mi sem
dostalo vedro, i když mám okna zavřená a žaluzie stažené! 