❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: já nevím
před 6 hodinami | #20982

ale dneska je to fakt hrozný
ale za to může ten roztavenej beton, samé parkoviště a sklady a všichni chrlí horko z puštěných klimatizací
ono není uplně horko, je to ten vroucí vzduch



| Předmět: RE: já nevím
před 6 hodinami | #20983 (1)

*560* *4191* A jaké je to u mne na lodžii? Teploměr ukazuje 40 stupňů, přestože je ve stínu! *30410*



| Předmět: RE: RE: já nevím
před 6 hodinami | #20984 (2)

mně nejde o to horko ale ten hroznej vzduch



| Předmět: RE: RE: RE: já nevím
před 6 hodinami | #20987 (3)

Tak si ten vzduch osvěžte! *10188*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: já nevím
před 6 hodinami | #20989 (4)

to jako že si do něj prdnu ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: já nevím
před 6 hodinami | #20994 (5)
| Předmět: chceme VÍCE ZKAŽENÝCH KUŘAT
před 7 hodinami | #20976

pro malé děti !



| Předmět: RE: chceme VÍCE ZKAŽENÝCH KUŘAT
před 6 hodinami | #20979 (1)

*3325* Děti potřebují vodu na "cáchání". . . *3325*




| Předmět: Vše se v dobré obrátí. . .
před 7 hodinami | #20973

*12694* "Vše se v dobré obrátí. . ."



| Předmět: RE: Vše se v dobré obrátí. . .
před 7 hodinami | #20974 (1)

*12694* "Léto není nekonečné! Nastane podzim a následně zima."



| Předmět: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20950

o tom blábolu že větrák máte natočit do okna a ne na sebe
a že vzniká jakýsi podtlak a v místnosti se vám ochlazuje
až jednou budu mít větrák /ted nemám nic/ tak ho budu mít na sebe namířený
a ne že bude foukat někam do okna



| Předmět: RE: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20955 (1)

Fungovat to může, ale pouze tehdy, je-li venku chladno a v místnosti je vedro! A nyní je venku vedro!!! *560* *4191*



| Předmět: RE: RE: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20962 (2)

to je další věc proč říkám že to je blbost
pomalu vždycky je doma nižší teplota než venku
a ikdyby tak normání větrák z obchodu fakt neudělá podtlak



| Předmět: RE: RE: RE: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20969 (3)

*33987* V TOM PRAVDU NEMÁTE. *4511*

*18404* Vyháníte-li vzduch ven, a to ventilátor dělá, musí být nahrazen jiným! (Ventilátor na Vás "fouká" vzduch a tím dochází k cirkulaci vzduchu. *10188*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20971 (4)

v tomhle horku by měl prý člověk pít horký rum
že to osvěží
vy pijete rum pravidelně tak byste mi mohl říct ..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: to je už třetí…
před 7 hodinami | #20975 (5)

*4502* Opakuji: "Já jsem abstinent!" *10582*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: to je už třetí…
před 7 hodinami | #20977 (6)

vím kam míříš
že rum není alkohol




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: to je už…
před 6 hodinami | #20978 (7)
| Předmět:
před 8 hodinami | #20947

V tech to parnich dnech je nelepsi bud u vody v chladku u pivka a nebo doma na posteli a hlavne nic nedelat jen lezet .



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20948 (1)

Peru - peru - peru *32549* co se dá i nedá neb to dobře schne :-) *15730*



| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #20949 (1)

no ty voe. byl jsem ted jenom před barákem se podívat jestli se nedá někde něco ukrást
A TO JE PEKLO
kolik je to stupnů !? ten vzduch je jak z kamen



| Předmět: RE: RE:
před 7 hodinami | #20951 (2)

To sem zrovinka věšela novou šňůru na zábradlí neb tu plastovou to teplo roztavilo :-). *3770*




| Předmět: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20952 (3)

pamatuju když jsem byl malý a existovaly pumpy a člověk musel v takovýhle horkách jít pumpovat vodu na zahradu tak jsme mokrýma prstama šahali na tu rožhavenou železnou pumpu a dívali se jak během pár vteřin ten mokrý otisk zmizel



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20959 (4)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20953 (3)

jestli máš motouz tak ti ho ukradnu ale až jestli se večer ochladí
včera bylo dusivé dusno i ve 23:01 a myslím že i 23:04



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20954 (4)

Byla krátká, musela jsem ji navázat tkaničkou :-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20961 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20965 (5)

na dobré kvalitní tkaničce se dá i oběsit



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20972 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20960 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20967 (5)

krást se musí ! pro vlastní dobro i dobro rodiny




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20970 (6)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #20958 (3)

| Předmět: RE: RE:
před 7 hodinami | #20957 (2)
| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #20956 (1)

Já jsem doma. Venku jsem byl brzy ráno. *31844*



| Předmět:
před 9 hodinami | #20946
| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #20963 (1)
| Předmět: VÁLKA!
před 11 hodinami | #20938

VÁLKA! *6578*

Donald Trump vyhrožuje Íránu, že ho úplně porazí! *6578*

Troufá si! Je arogantní jako Putin ve válce na Ukrajině v době, kdy se ještě neválčilo na území Ruska! Nyní se už klepe strachy a bojí se o svůj vlastní život! *9388*

Přenese-li se válka z Íránu na území USA, a to se klidně může stát, tak se projeví, že pan Donald Trump je pouze zbabělec, které zneužívá americké vojáky k tomu, aby se sám obohatil. *17121*



| Předmět: DOBROU CHUŤ!
před 11 hodinami | #20936

*34089* DOBROU CHUŤ! (Budete-li obědvat!) *34089*



| Předmět: RE: DOBROU CHUŤ!
před 11 hodinami | #20937 (1)
| Předmět: Co řekl Ježíš?
před 11 hodinami | #20934

*8508* Co řekl Ježíš?

*8430* Řekl: "Otec je větší než já!"

*27179* Je tedy jasné, že by Otce do sebe nenasoukal - musel by ho ho nejprve rozkousat!



| Předmět: RE: Co řekl Ježíš?
před 11 hodinami | #20935 (1)

*3474* *4740* Ovšem Duch Boží nás prostupuje! Ale Duch Boží není Bůh a není ani Otcem lidstva! Duch Boží je nástroj Boží k ovládání všeho a všech, co Bůh stvořil. *17063*



| Předmět: RE: Co řekl Ježíš?
před 11 hodinami | #20939 (1)

Jan 10
. Skutky, které já činím ve jménu svého Otce, ty o mně svědčí. 26Ale vy nevěříte, protože nejste z mých ovcí. 27Mé ovce slyší můj hlas, já je znám, jdou za mnou 28a já jim dávám život věčný; nezahynou na věčnost a nikdo je nevytrhne z mé ruky. 29Můj Otec, který mi je dal, je větší nade všechny a nikdo je nemůže vytrhnout z ruky mého Otce. 30Já a Otec jsme jedno.“ *10535*



| Předmět: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 11 hodinami | #20940 (2)

Jan 17
21 Aby všickni jedno byli, jako ty, Otče, ve mně, a já v tobě, aby i oni v nás jedno byli..



| Předmět: RE: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 10 hodinami | #20942 (3)

*35239* To nevnímáte, jak nesmyslný ten text je!? *9391*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 10 hodinami | #20944 (4)

Mně se jeví být nesmyslný tvůj text :)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 7 hodinami | #20964 (5)

Nezávidím Vám, myslíte-li si, že máte v sobě všechny pokřtěné lidi a že současně jste v každém z nich Vy!!! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 6 hodinami | #20980 (6)

Pokřtění lidi mi většinou nadávají :-).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Co řekl…
před 6 hodinami | #20985 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Co řekl…
před 6 hodinami | #20995 (8)

Měla jsem na mysli zdejší křesťany visitor77, Jonatan1. + jitrnici, co ti si ke mně dovolují to je už přespříliš.
Proč si myslíš že žiju špatně a hned mně kvůli tomu napadáš ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Co…
před 6 hodinami | #20996 (9)

No prostě jenom další zlosyn :-).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #20998 (10)

*4502* Žena se "ZLODCEROU" stala dřív, aby Vám to bylo jasné!!! *35060*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #21001 (11)

Taková hodná byla a s Adamem se o jablko podělila :-).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #21004 (12)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Co…
před 5 hodinami | #20997 (9)

Máte své diskuze! Budete-li tam vkládat smysluplné příspěvky, třeba někoho zaujmou. *33664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #20999 (10)

Moje příspěvky jsou všechny smyslplné :-)
Že to není katechizmus ni tvoje konstrukce je věc druhá :-).



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #21005 (11)

*30410* No já ty Vaše příspěvky neznám! Nechodím si je tam pročítat. . . *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #21009 (12)

Číst to někdo chodí to je vidět na počtech zobrazení .. že jo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #21011 (13)

*30410* A nacházejí slova k reakcím? *2386*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 5 hodinami | #21017 (14)

Ty tu taky občas i často vedeš sáhodlouhou monotonní řeč :-)



| Předmět: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 10 hodinami | #20941 (2)

Já nejsem ovce! Jsem Boha milujícím člověkem! *4437*

Pokládáte-li se za ovci, je to Váš problém! *26960*



| Předmět: RE: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 10 hodinami | #20943 (3)

Matouš 25
32a budou před něho shromážděny všechny národy. I oddělí jedny od druhých, jako pastýř odděluje ovce od kozlů,
33ovce postaví po pravici a kozly po levici.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 7 hodinami | #20966 (4)

*34031* Bůh je milosrdnější než se Ježíš domníval. BUDETE HODNĚ PŘEKVAPENÁ!!! *6552*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 6 hodinami | #20981 (5)

Jen aby :-)
Darebáků je tu hodně - takto by to v nebi nemohlo vypadat :-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Co řekl Ježíš?
před 6 hodinami | #20986 (6)

*33792* Bůh zázraky umí a dělá je rád. *34027*



| Předmět: Ráno jsem si vyvětral, ale. . .
před 11 hodinami | #20932

*560* Ráno jsem si vyvětral, ale už se mi sem dostalo vedro, i když mám okna zavřená a žaluzie stažené! *4191*



| Předmět: RE: Ráno jsem si vyvětral, ale. . .
před 11 hodinami | #20933 (1)