Překlad Slova Božího do rodu ženského není nic závadného jenom je to
pro ženy víc autentické a tím je to i Bohulibé :-)
Je o tom v evangeliích :
Ř 12,1 Vybízím vás, bratří/sestry, pro Boží milosrdenství, abyste sami
sebe přinášeli jako živou, svatou, Bohu milou oběť; to ať je vaše pravá
bohoslužba.

(opravdu nevím proč proti tomu tak běsníte ty a jitrnice a V77 a mělnický,
no asi jste posedlí, co taky jiného, jo a nepřející, není ve vás lásky k
bližním)



