Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #838

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
04.05.21 20:31:00 | #838
Reakce na příspěvek #837

Mě jednou fotili na Policii.-) Ale nevím to úplně přesně. Ale otisky mně brali stopro.-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
04.05.21 21:14:10 | #842 (1)

Jsi až taková rebelka? Nebo jsi jedna z nich??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 07:13:04 | #845 (2)

Měla jsem v 15 letech půjčenou čtyřkolku na krátké svezení. Jenže jsem jela až na hlavní a u benzinky na Iváň mě odchytili. Celou dobu jsem tvrdila, že jsem ji kamarádovi ukradla a skončilo to u soudu s podmíněným odkladem tr. stíhání. Byla to moje blbost a byl by to vůči němu podraz... A jako další trest mi udělili doma. Chtěla jsem Yamahu yzf R125. Ale prý až dostanu rozum... Což se dodnes nestalo.-) Malá je jako moje. Vždycky jí něco dovezu. Má deset týdnů.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 07:20:47 | #847 (3)

Z Pasecu?
Čtyřkolka je super. Loni jsme prodali a...chybí ta potvůrka.
Motorka je hrozně fajn. Ale používat ji s rozumem. Někteří prostě jsou blázni.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 07:29:16 | #849 (4)

Jo, jo.-))) Co záda, Sil.?




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.05.21 07:45:00 | #851 (5)

Po včerejším kolapsu záda jsou cajk. Dnes tedy zase oblíkat prádlo v leže, ale už se sama obleču, heč