Mě jednou fotili na Policii.-) Ale nevím to úplně přesně. Ale otisky mně brali stopro.-)))
Mě jednou fotili na Policii.-) Ale nevím to úplně přesně. Ale otisky mně brali stopro.-)))
Měla jsem v 15 letech půjčenou čtyřkolku na krátké svezení. Jenže jsem jela až na hlavní a u benzinky na Iváň mě odchytili. Celou dobu jsem tvrdila, že jsem ji kamarádovi ukradla a skončilo to u soudu s podmíněným odkladem tr. stíhání. Byla to moje blbost a byl by to vůči němu podraz... A jako další trest mi udělili doma. Chtěla jsem Yamahu yzf R125. Ale prý až dostanu rozum... Což se dodnes nestalo.-) Malá je jako moje. Vždycky jí něco dovezu. Má deset týdnů.-)
Z Pasecu?
Čtyřkolka je super. Loni jsme prodali a...chybí ta potvůrka.
Motorka je hrozně fajn. Ale používat ji s rozumem. Někteří prostě jsou
blázni.
Po včerejším kolapsu záda jsou cajk. Dnes tedy zase oblíkat prádlo v leže, ale už se sama obleču, heč