Přidávám se s přáním pěkného úterý. 
Nejkrásnější hvězdy hoří ve Splitu nad mořem
a já pod nimi sám zůstal se svým hořem.......
Si z toho vedra zničenej,v práci nejde klimatizace
Vzal jsem si tam aspoň větrák
Idu chrnět,přeji všem krásnou
a hezký sny 
No to nevím...hlad je vždy bud malý nebo velký...večer mi tedy stačily i jahody. Dnes už to tak není a energii potřebuješ něčím normálním dohnat