Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 14 hodinami | #41392

Přidávám se s přáním pěkného úterý. *6190*



| Předmět:
před 14 hodinami | #41391

Pěkný den přeji, všem.



| Předmět:
před 17 hodinami | #41390

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3927* a fajn úterý všem *2756*



| Předmět:
22.06.26 21:24:27 | #41385

Kdo spí, ten nežije.-)



| Předmět: RE:
22.06.26 21:26:49 | #41386 (1)

No a když nespi vůbec za týden určitě nezije..



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 21:29:56 | #41388 (2)

Nejkrásnější hvězdy hoří ve Splitu nad mořem
a já pod nimi sám zůstal se svým hořem.......



| Předmět: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #41389 (3)
| Předmět: RE:
22.06.26 21:28:37 | #41387 (1)
| Předmět:
22.06.26 21:15:43 | #41384

Dobrou noc přeji, všem



| Předmět:
22.06.26 20:52:11 | #41383

Si z toho vedra zničenej,v práci nejde klimatizace *6320* Vzal jsem si tam aspoň větrák
Idu chrnět,přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět:
22.06.26 15:08:19 | #41377
| Předmět: RE:
22.06.26 15:37:14 | #41378 (1)

| Předmět: RE: RE:
22.06.26 16:21:46 | #41379 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 17:32:12 | #41380 (3)

Nějak to dohnat musím aspoň pomyslné...když ne objemě...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 17:39:33 | #41381 (4)

Stejně v tom vedru není hlad.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 18:18:15 | #41382 (5)

No to nevím...hlad je vždy bud malý nebo velký...večer mi tedy stačily i jahody. Dnes už to tak není a energii potřebuješ něčím normálním dohnat



| Předmět:
22.06.26 11:07:07 | #41373
| Předmět: RE:
22.06.26 12:21:57 | #41374 (1)
| Předmět: RE: RE:
22.06.26 12:22:28 | #41375 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 12:41:52 | #41376 (3)

| Předmět:
22.06.26 08:37:14 | #41371

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět: RE:
22.06.26 10:09:35 | #41372 (1)
| Předmět:
22.06.26 07:58:03 | #41369

Všem pevný start do nového pracovního týdne. *6190*