Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 4 hodinami | #41385

Kdo spí, ten nežije.-)



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41386 (1)

No a když nespi vůbec za týden určitě nezije..




| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #41388 (2)

Nejkrásnější hvězdy hoří ve Splitu nad mořem
a já pod nimi sám zůstal se svým hořem.......



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41389 (3)
| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41387 (1)
| Předmět:
před 4 hodinami | #41384

Dobrou noc přeji, všem



| Předmět:
před 4 hodinami | #41383

Si z toho vedra zničenej,v práci nejde klimatizace *6320* Vzal jsem si tam aspoň větrák
Idu chrnět,přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět:
před 10 hodinami | #41377
| Předmět: RE:
před 10 hodinami | #41378 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 9 hodinami | #41379 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #41380 (3)

Nějak to dohnat musím aspoň pomyslné...když ne objemě...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #41381 (4)

Stejně v tom vedru není hlad.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41382 (5)

No to nevím...hlad je vždy bud malý nebo velký...večer mi tedy stačily i jahody. Dnes už to tak není a energii potřebuješ něčím normálním dohnat



| Předmět:
před 14 hodinami | #41373
| Předmět: RE:
před 13 hodinami | #41374 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 13 hodinami | #41375 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 13 hodinami | #41376 (3)
| Předmět:
před 17 hodinami | #41371

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět: RE:
před 15 hodinami | #41372 (1)
| Předmět:
před 17 hodinami | #41369

Všem pevný start do nového pracovního týdne. *6190*