Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
14.04.26 17:28:30 | #39592

Pěkný podvečer tedy u tv a tak



| Předmět:
14.04.26 16:06:27 | #39588

teď prima max Falešná dcera ...taky fajn film



| Předmět: RE:
14.04.26 17:20:55 | #39589 (1)

Twl,co ty děláš,seš marod,důchodce,ren­tiér nebo milionář,že nemakáš a celej den čučíš na filmy?
Jestli to poslední,nechceš mě adoptovat,budem čučet spolu *23266*



| Předmět: RE: RE:
14.04.26 17:26:05 | #39591 (2)

To bude rentier..tož nás může adoptovat a a se adaptujem za rentieri



| Předmět: RE: RE:
14.04.26 19:22:51 | #39595 (2)

Já chcu taky. Ale jako miliardář. Milionář je každý hňup. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
14.04.26 19:39:00 | #39596 (3)

Já né, takže nejsu hňup *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 19:50:10 | #39597 (4)

Prodej barák a kup si mobilheim. A hned budeš mít nějaký milionek na účtu.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 20:05:08 | #39598 (5)
| Předmět:
14.04.26 15:07:52 | #39584

Oběěěd!!! *9582*



| Předmět:
14.04.26 11:08:10 | #39581
| Předmět: RE:
14.04.26 11:46:32 | #39582 (1)
| Předmět: RE: RE:
14.04.26 12:00:46 | #39583 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
14.04.26 15:54:17 | #39585 (3)

Ovocná směs...na čaj nebyl čas...



| Předmět: RE: RE: RE:
14.04.26 15:54:45 | #39586 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 15:55:48 | #39587 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 17:24:22 | #39590 (5)
| Předmět:
14.04.26 09:31:43 | #39579

Ranní hádáníčko s blbečkama na diskuzi na Novinkách mám za sebou... Kde se toto rodí?
V porodnicách...



| Předmět:
14.04.26 19:06:06 | #39594 (1)

Ahoj a že ti to stojí za to? Tímto bych ráno nezačínala :))



| Předmět:
14.04.26 08:44:49 | #39578

To byl taky hezkej film, i když mu usekla hlavu.
Dobré ráno! A teď zas vymyslet, jak zabít další den...



| Předmět: RE:
14.04.26 10:12:08 | #39580 (1)
| Předmět:
14.04.26 08:37:09 | #39573

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět:
14.04.26 07:23:41 | #39571

Přeji hezké a pohodové úterý. Jedu do pekla 😊 Dnes tady přes den moc nebudu.



| Předmět:
14.04.26 04:51:40 | #39568

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3930* a fajn den fšem *2756*



| Předmět:
14.04.26 03:57:55 | #39567

Dobre ráno přeji všem...



| Předmět: RE:
14.04.26 04:52:05 | #39569 (1)
| Předmět: RE: RE:
14.04.26 07:10:14 | #39570 (2)