Pevný start do nového pracovního týdne a hezké pondělí. 
Hezké pondělí. + 10°C no to je snad začátek jara??? Pustila jsem včera topení.
Já ne...jednoduše jdu do stínu...no horší to mají ti co musí být venku a do stínu nemají úniku...
To počasí je divné . Moc velké změny jsou. Včera jsem přemýšlela že nejde dát rajské ze záhonu do tepla...
Nic se jim nestane, neboj.-) Já se spíš bojím aby je někdy neosekaly kroupy.
Nejhorší jsou dušičkoví.-) Někdy potkám auto, které má strach předjet a držím se od něho s velkým odstupem.