Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
15.06.26 07:47:12 | #41186

Pevný start do nového pracovního týdne a hezké pondělí. *6190*



| Předmět:
15.06.26 07:09:13 | #41183

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3930* a fajn pondělí všem *2756*



| Předmět: RE:
15.06.26 07:15:12 | #41184 (1)

Hezké pondělí. + 10°C no to je snad začátek jara??? Pustila jsem včera topení.



| Předmět: RE: RE:
15.06.26 07:21:59 | #41185 (2)

Už se má začít oteplovat *9582*



| Předmět: RE: RE: RE:
15.06.26 07:48:55 | #41187 (3)

A zase budeme nadávat na hnusné horko. *4470*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 08:52:38 | #41189 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 11:01:41 | #41193 (5)

Já ne...jednoduše jdu do stínu...no horší to mají ti co musí být venku a do stínu nemají úniku...




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 09:00:31 | #41190 (4)

To počasí je divné . Moc velké změny jsou. Včera jsem přemýšlela že nejde dát rajské ze záhonu do tepla...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 09:11:31 | #41191 (5)

Nic se jim nestane, neboj.-) Já se spíš bojím aby je někdy neosekaly kroupy.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 09:38:32 | #41192 (6)

Kroupy jsou zlé to je pravda.



| Předmět:
14.06.26 20:31:04 | #41178

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: vgjjbcd



| Předmět: RE:
14.06.26 20:57:52 | #41179 (1)

Někdy se to v rodině zamotá no...



| Předmět: RE: RE:
14.06.26 21:05:54 | #41180 (2)

Jo jo. Někdy je to jinak než to vypadá. Dobrou noc.



| Předmět: RE: RE: RE:
14.06.26 21:06:48 | #41181 (3)

Dobrou Sabi,taky idu chrnět *15009*




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.06.26 23:32:58 | #41182 (4)

| Předmět:
14.06.26 15:08:34 | #41176
| Předmět:
14.06.26 08:42:46 | #41173

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět: RE:
14.06.26 09:03:39 | #41174 (1)

Hezkou neděli. Mám pár chlebíčků v lednici tak se podělím...



| Předmět: RE: RE:
14.06.26 15:09:12 | #41177 (2)

| Předmět:
14.06.26 06:57:58 | #41167

Krásnou a klidnou neděli. *6190* Před osmou musím odjet a nevím kdy dojedu.



| Předmět: RE:
14.06.26 07:33:51 | #41168 (1)

Tak opatrně,je neděle,dneska jezdí kostelový *23266*



| Předmět: RE: RE:
14.06.26 07:50:40 | #41171 (2)

Nejhorší jsou dušičkoví.-) Někdy potkám auto, které má strach předjet a držím se od něho s velkým odstupem.



| Předmět: RE: RE: RE:
14.06.26 08:42:10 | #41172 (3)
| Předmět: RE: RE:
14.06.26 11:39:36 | #41175 (2)

Já do kostela nejezdím...



| Předmět:
14.06.26 06:23:22 | #41166

Pěkný den, všem.




| Předmět:
14.06.26 04:53:23 | #41165

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3930* a fajn neděli fšem *2756*



| Předmět:
13.06.26 21:44:56 | #41164

Dobrou noc přeji všem



| Předmět:
13.06.26 20:57:35 | #41161

Idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
13.06.26 21:11:00 | #41162 (1)
| Předmět: RE:
13.06.26 21:11:01 | #41163 (1)