Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

| Předmět:
před 15 hodinami | #77520

A tohle se dle mého povedlo. Že kelnere?
https://www.facebook.com/reel/913209381460758



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #77522 (1)

přesně..... ale o tom už nikdo nepřemýšlí.... *10162*



| Předmět:
21.06.26 09:24:21 | #77519

Sice nežiji na Slovensku, ale řekla bych, že lepšího premiéra si Slovensko nemůže přít.
https://www.facebook.com/reel/2219330765573482



| Předmět:
21.06.26 08:44:38 | #77518

Zde je Kateřina Konečná a její příspěvek z Bruselu. Dvojí metr opět jak vyšitý.
https://www.facebook.com/reel/782002585000478



| Předmět:
20.06.26 12:20:27 | #77516

Existují u nás lidé, kteří žijí naprosto mimo realitu. Ale posuďte sami.
https://www.facebook.com/reel/1702190297683641



| Předmět: RE:
20.06.26 12:25:10 | #77517 (1)

Zde je na to jedna reakce.
Zatímco OSN právě označila Izrael za největšího vraha a trýznitele dětí za rok 2025 (Izrael obhájil tento titul z roku 2024), Otakar Foltýn vysvětluje, že Izrael nepáchá genocidu, nepáchá válečné zločiny a polovinu mrtvých v Gaze tvoří bojovníci Hamásu, čím popírá i tvrzení samotného Izraele.
O situaci v Gaze je k dispozici tak obrovské množství informací z tolika zdrojů a přesto Foltýn není schopen, či spíše ochoten si zjistit více.
A Szántó, který s ním rozhovor vede, souhlasně přikyvuje.
Propagandista a politruk.




| Předmět:
20.06.26 08:40:17 | #77515

Premiér Slovenské republiky umí přesně pojmenovávat situaci.
https://www.facebook.com/reel/2033541283926558




| Předmět:
18.06.26 09:05:29 | #77513

Tento příspěvek je k poslechu a možná vám udělá radost.
https://www.facebook.com/reel/3240753466104810/



| Předmět: RE:
19.06.26 09:01:01 | #77514 (1)
| Předmět:
17.06.26 08:11:02 | #77512

Tak uvidíme, zda bude Hřib PS vydán a pokud ano, jak to posoudí soud.
https://www.facebook.com/photo?fbid=3196794787375418&set=a.1060116977709887



| Předmět:
14.06.26 12:00:05 | #77509
| Předmět: RE:
14.06.26 12:31:53 | #77510 (1)

To je fakt cocotěnko..jiný výraz pro něj nemám.



| Předmět: RE:
14.06.26 21:38:00 | #77511 (1)

K tomu se už ani nedá říct nic slušného! *3422*




| Předmět:
13.06.26 13:23:00 | #77508

Dnešní rodič - to je něco. Podívejte se.
https://www.facebook.com/reel/2012838350109323



| Předmět:
13.06.26 08:30:43 | #77507

Tak tohle se panu poslanci skutečně povedlo. Vynikající reakce.
https://www.facebook.com/reel/5315692118655282