S virtuálním příspivatelem nekamarádím žádným. Možná máš mylnou představu. V reálu mám kamarádů až, až. Tady se chodím bavit nad zoufalou snahou "expertů" změnit svět. Proč už ke mně nikdo nechodí? Protože jsem těmto expertům sdělil, že si je tam nepřeji. Nikoho jsem neblokoval, neboť umím každému adekvátně odpovědět. A to ti "specialisté" nedávají....stačí takové vysvetlení?


Něco podobného jsem zažil na dvou
diskuzích , ovládaných uvědomělými soudružkami, které si dnes říkají
demokratky


I když bych si to přál 