Jenomže ty by nebylo škoda ani mne?! Taky jsme to dělali a za jízdy jsme
skákali z rozjetýho vlaku. To jezdily dvoupatrový vlaky, co pamatovaly
ještě Husáka, když tahal husu na provázku. Za jízdy se daly odsunout
dveře a vznikla príma vyskakovací rampa. 







