Haha))) Politika ani prezidentský úřad mě neláká. Tvrdil PP
Opakovaně se spekulovalo o zapojení Petra Pavla do politiky, tam se ale
generál nechystá. „Politika mě neláká. V našich podmínkách je spojena
s politickými stranami a musím říct, že v poslední době mě žádná z
politických stran a jejich program neoslovil natolik, abych se s nimi chtěl
spojit,“ říká. Kandidovat do Senátu jako nezávislý do budoucna úplně
nevylučuje, v nejbližší době s tím ale nepočítá.
Prezidentem by podle něj měl být někdo, kdo se politice věnuje a
dokáže se v ní orientovat. „A to rozhodně nejsem já,“ dodává
končící šéf Vojenského výboru NATO.






