"Žvástáš kraviny. V Ankaře absolutně vůbec nikoho nezajímá jestli tam tenhle bývalý oddaný bolševistický vyzvědač a lampasák dorazí a nebo ne. Ani psa to tam nezajímá. Chápeš to,hlupačko ?? Jseš totálně úplnš mimo realitu,ostatně jako vždycky. Jdi si psát někam Švýcarům na fora,číst tebe je opravdové utrpení."


