SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6492

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6492
Reakce na příspěvek #6459

"Žvástáš kraviny. V Ankaře absolutně vůbec nikoho nezajímá jestli tam tenhle bývalý oddaný bolševistický vyzvědač a lampasák dorazí a nebo ne. Ani psa to tam nezajímá. Chápeš to,hlupačko ?? Jseš totálně úplnš mimo realitu,ostatně jako vždycky. Jdi si psát někam Švýcarům na fora,číst tebe je opravdové utrpení."



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6513 (1)

a koho tam zajímá nějakej podvraťáckej zloděj blbiš a jeho prcinka??? *4487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #6569 (2)

Je to premiér a ministr zahraničí, oba kompetentně a důstojně reprezentují ČR. Co by tam dělal zástupce opozice.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6585 (3)

hlavně: vrchní velitel armáda České republiky a generál NATO!
myslíš, že se krysa babiš tak moc bojí, že je tam generál práskne v té Ankaře? *330*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6586 (4)

Podle mě Babiš by ho tam vzal, ale koaliční partneři jsou proti. Je to pomsta za Turka atd. Ale s tím měl Pávek počítat dřív, že se navzájem všichni potřebují, jednou potřebuje něco ten, potom zase ten, ale on chtěl bojovat, on to začal.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6592 (5)

dobrý směr, babiš nemá důvod, ještě rád by mu vlezl do prdele, aby mhouřil prezidentské oko, však taky nic jinýho nemůže, ale babiše drží jeho pár blbama volení "partneři" ve vládě, díky nim má tu imunite, jinak by makal po soudech, makak, proto je taky nechává řádit...