"Na tvé jednoduchosti a hlouposti právě ted vyrašil pupen :-))))))))))))))))"
"Na tvé jednoduchosti a hlouposti právě ted vyrašil pupen :-))))))))))))))))"
No hodnotím to že ty u někoho kdo byl mega kamanč,převlékač kabátů a bezcharakterní kariérista hodnotíš jeho ksicht,jak se mu to tam krásně propsalo. Ty jseš tak blbá,že to není ani možný :-))))))))))))) Hele,propsalo se mu tam taky to jak skládal oslavný básničky na okupaci naší země a nebo jak udal kamráda kvůli postupu v místním výboru KSČ ? Ne,asi co ? :-))) Jemu se tam,teda aspon podle idiotů tvýho ražení přepsalo do ksichtu hlavně to jak ted opakuje ty vaše stupidní libtardí názory a to jde hlavně,že ? Vidím do vás jak do hubený kozy,zasraní libtardi.
jak z prilozeneho patrno, nepochopil jsi nic a asi to tak uz zustane..
Obávám se že jsem tě pochopil více než dostatečně. Ty by jsi adorovala Pavla a videla ho jak ušlechtilou usobnost i kdyby sloužil v koncentračním táboře. Jen když bude poplatně meldovat ty vaše libtardí srance a protože je ti sympatický. Ale to není realita a ani pravda,to je čistě tvůj subjetivní debilitismus založený na neznalostech.
zase si vymýšlíš, u tebe je to normální, fantasmagorie, přehánění a vzteklý prskání...