SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6734

Zobrazit vše


| Předmět:
před 11 hodinami | #6734

https://www.facebook.com/reel/1346374794119310
Neskutečné,co se to děje ..co,to předvedl soud ?



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #6738 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #6739 (2)

Ani nevi, ce sem dava ...:-)))))), houby tomu rozumi

https://www.facebook.com/reel/1794838651923700



| Předmět: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #6742 (3)

Já vím, že je hlupaňa.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #6746 (4)

Osobní napadání,uráže­ní..Selene jednej než zaúřaduje Fantom..nenechám se pořád dokola urážet !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #6747 (5)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Nahlášení - Nectnostné k dámě



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #6748 (6)

Nic k tématu opět osobní napadání.Proč to děláte,proč chodíte na diskuze..já na nikoho z vás neútočím !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #6749 (7)

Tvé témata jsou pro lidi mentálně postižené.Napiš na jakou akci vyrazíš o víkendu.Prý tam máte nějaké oslavy.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6759 (8)

Máš pravdu, proto jsi na to okamžitě reagoval )))) *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6764 (9)

Uklidni se udavačko,chodíš sem vyloženě provokovat,jestli se příspěvek netýká tebe nereaguj.Jinak bude zle,je tu nový admin a ten si udělá pořádek,jestli na něj už nemáš telefonní číslo a nehlásíš co se tebe absolutně netýká.Rozumíš??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 37 minutami | #6771 (10)

Kde vidíš nějakou provokaci? A pozor by sis měl dát ty! Protože jsi tu právě urazil jak mě, tak ADMINA!




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 15 minutami | #6773 (11)

Ty tu urážíš někoho v každém příspěvku.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #6745 (3)

Nic k přiloženému příspěvku jen opět osobní napadání.



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #6758 (2)
| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #6754 (1)

No já si myslím, že se to ještě vyvrbí. A krasavec se svou suitou ostrouhá.