Nervíky?

Ani nevi, ce sem dava ...:-)))))), houby tomu rozumi
Osobní napadání,urážení..Selene jednej než zaúřaduje Fantom..nenechám se pořád dokola urážet !
Nic k tématu opět osobní napadání.Proč to děláte,proč chodíte na diskuze..já na nikoho z vás neútočím !
Tvé témata jsou pro lidi mentálně postižené.Napiš na jakou akci vyrazíš o víkendu.Prý tam máte nějaké oslavy.
Uklidni se udavačko,chodíš sem vyloženě provokovat,jestli se příspěvek netýká tebe nereaguj.Jinak bude zle,je tu nový admin a ten si udělá pořádek,jestli na něj už nemáš telefonní číslo a nehlásíš co se tebe absolutně netýká.Rozumíš??
Kde vidíš nějakou provokaci? A pozor by sis měl dát ty! Protože jsi tu právě urazil jak mě, tak ADMINA!