Dyk jsi na tom profilu tak 5 x týdně, ty vemeno.
Tygr... všimnul jsem si taky. Jenže to jsem nenapsal já, ty osle. Uložilo se
mi to tak samo. A ani o to uložení jsem nestál. Já ho našel kdesi na netu a
použil jako ikonku. Toť celá záhada ty hňupe.
Už ti zase otrnulo? Ty o ten ban fakt tolik stojíš?
ORLEN? Ani nevím, že v tom městě, o kterým nevím, proč furt meleš,
nějakej ORLEN je 
Jsi nemocný, dej se léčit a přestaň s těmi osobními útoky.
Minulé jsi se strachy podělal a ani jsi nedutal. Zase chceš přes prsty?
Může být. Tentokrát už to zpět nevezmu.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!


