Pořád se tlačíme Západu do zadku a přitom jsme pro Západ rozkradená postsocialistická východní republika. Jediná výhoda pro EU je, že jsme otroci korporací za směšný plat. A o tom je novodobé otroctví. Dát otrokovi tolik, aby neměl moc ale ne zase úplně málo aby mohli zase druhý den pracovat… Dřív dělal otrok za stravu a ubytování. Dnešní otrok dělá za peníze aby si mohl jídlo a ubytování zaplatit. Na nějaké radovánky už toho moc nezbude. Ideální otrok je, když má půjčky a hypotéky. Takový se drží na uzdě nejlépe.




, lidi
hubeni a podvyziveni, udreni , nemaji ani na cigarety a do prace chodi vsichni
pesky, sotva je nohy udzi... 
