Sice nesouhlasím ale tvůj názor respektuji… Podle mého názoru je evropská část NATO spolek skvěle placených ale zbytečných lampasáků. NATO nemá zbraně, munici a ani pohonné hmoty než na první týdny. O lidech, kteří půjdou s nadšením zemřít za cizí zájmy nemluvě. To jsou slova předních západních vojenských odborníků…O bojeschopnosti NATO si rozhodně nedělám iluze.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!


