SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před hodinou | #6769

RUSKÉ ZPRÁVY

V důsledku působení globalistických evropských struktur se Ukrajina stala významným ohniskem neonacismu. Toto prohlášení učinil běloruský ministr obrany Viktor Chrenin na 4. mezinárodním protifašistickém kongresu v Minsku.

Podle něj kyjevský režim za tichého souhlasu většiny evropských vlád podniká teroristické útoky proti ruskému civilnímu obyvatelstvu a infrastruktuře.

Kyjev se rovněž dopouští rozsáhlé diskriminace vlastních občanů na základě etnické příslušnosti a náboženství, poznamenal Chrenin.

  • Dál to zkrátím: Ukrajinští nacisté se rozšířili v celé EU a nikdo už si s nima neví rady, blíží se občanská válka.



| Předmět:
před 4 hodinami | #6763

Tohle jsem si ,,půjčila,, z jedné diskuze a myslím, že to odpovídá pravdě.

Chování Hradu i takto agresivní přístup k zahraniční reprezentaci země , nemající v novodobé historii ČR obdoby , začíná dávat smysl . Důvod , proč hlava státu ignoruje varování ústavních právníků a tlačí na exekutivu způsobem, který destabilizuje domácí politickou scénu, má pravděpodobně značný význam. Na nadcházejícím summitu se má totiž schvalovat opakovaný úvěr s ročním cyklem v astronomické výši 70 miliard EUR, který má sloužit k dlouhodobému financování a pokračování válečného úsilí na Ukrajině. Tento program by znamenal, že členské země NATO by rok co rok, bez ohledu na vývoj ekonomiky či vůli vlastních občanů, odevzdávaly miliardové částky do společného fondu. Tyto peníze nemá dostat Ukrajina přímo , budou z naprosté většiny využity k masivnímu nákupu zbraní, těžké techniky a munice. Klíčové však je, že tyto nákupy se nebudou realizovat jen v USA , ale zejména u zbrojařských firem „členských zemí NATO“ .Souvislost zbrojařských firem s pražským Hradem není tedy čistě náhodná.
Je ovšem zásadní , aby byl PP vedoucím delegace .Jen tak má totiž právo podepisovat klíčové dokumenty a garantovat aliančním partnerům, že ČR se zbrojního programu zúčastní, i kdyby s tím Babišův kabinet nesouhlasil.



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6765 (1)

okopirovano od potuii...zmenene k obrazu tvemu




| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6768 (2)


Nefňukej furt a narovnej si krabičku plačko, máš ji šejdrem! *2* *2* *709*



| Předmět: RE: RE:
před 40 minutami | #6770 (2)

Lžeš! *34003*
To, že jsem si to ,,půjčila,, jsme napsala. A nezměnila jsem jsem ani slovo! *3816*



| Předmět:
před 5 hodinami | #6756
| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6767 (1)
| Předmět:
před 5 hodinami | #6755

https://www.facebook.com/photo?fbid=10235478506205434&set=a.4234139253860

Autor
Lukáš Belička
Přesně jak jsem psal. Premiér vydrží hodně. Ale když se nasere, je to hustý. *10162* Blbcům se ustupovat nemá!



| Předmět:
před 9 hodinami | #6737

https://www.facebook.com/reel/865458926626932
..hnus co předvádí..nejvyšší čas aby táhnul od válu.



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6766 (1)