On je nemocnej. Všude vidí brambory, má z nich nějakou obsesi či co, asi
ho nějaká taková pohodila na poli
Plete si nicky, píše nesmysly, odpovídá z cesty.
A jinak - má už asi osmej nick tady. Nemá zájem o diskuzi, jen provokuje.
Prostě takovej Pepek Vyskočil 
Škemrale. Na tu jsi byl zralej ty, když jsi na kolenou prosil Pavlu, aby
tě pustila na diskuzi a že ti jde o život a kdesi cosi a škemral jsi a
škemral, ty babo. Na tvým místě smažu profil a už bych se tu pro tu ostudu
neukázal. To jsi chlap?! Takhle se ponížit, to ani kdyby fakt o život
šlo.
Jsi baba a hloupá k tomu, Jakube. Neboj, víc neprozradím.
Tak už jede i třešnička dokonce, jo?
Ale je to od tebe hezký a milý. Takový romantický oslovení milovaný
osoby.
Třešnička...jsem netušil, že Kuba je takovej romantik. Jen jestli mu nejde
jen o tohle jedno 
Bacha na něj!

to jsou amíci. ratolesti lidí, co jezděj každej rok do plzně na oslavy
a to nejsou lidi. správně. vyhladit......................................
jo to byste posloužili celému světu, kdybyste se vyhladili i s celým ruSSáckem. Hned by bylo na světě bezpečněji.
dr-rozruch Uživatel je online | Předmět: RE:
04.05.26 11:27:05 | #234635 (1)
kdybys k tomu neměl přiblblej komentář, tak bych ty oslavy i respektoval.
což dělám i tak a to vím, že to tam tenkrát na západě nebylo
černobílý-
to byly oslavy v plzni
věřim, že si to přebereš. radit ti nebudu. jen ti dám nápovědu. nejsem fanatik
a tušim si odhadnout, že na žádnym schromáždění (včetně plzně, dne
osvobození), nebyli odpůrci. tak je snad normální, nechat lidi, co jdou
položit věnec rudý armádě, v klidu.hatátitlá
.
bohužel se tak nestalo a křupani se opět ukázali. to je tvůj mančaft,
třešničko
To jsou jen zoufalci, co se neumí smířit s realitou. Sklidili by oprávněný posměch.
Člověk, co se neumí smířit s historií, se neumí smířit s realitou.
Všichni komunisti jsou fanatici. Stačí se podívat tady v diskuzích. Všichni, co fandí rusku, jsou silně nenávistný a netolerantní a neuměj reagovat věcně, ale jen nadáváním druhému.