Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #237232

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #237232
Reakce na příspěvek #237211

Je antisemitism dobry? *404* *701* *24664*



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #237235 (1)


To si piš, že je.......řekl to i sám Ben Gurion, kdybys nebyl historiskej hotentot tak bys to věděl! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #237236 (2)

Není žádný důkaz, že tohle řekl.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 31 minutami | #237244 (3)


Ty jseš taky jeden z těch historickejch hotentotů, co si myslí, že to co není ve wikince neexistuje, že? Řekl, že kdyby měl tu moc tak by raději bral divizi antisemitů než divizi bojovníků, že pro Izrael udělají více služby než ti druzí. Chce to číst knížky a ne vyeditovanou sionistickou propagandu. Proč si myslíš, že tahle slepice si tam namalovala hakenkrajc??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 25 minutami | #237246 (4)

To jsou jen tvá slova. 😃



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 22 minutami | #237247 (5)

Kbyby jste nemazali tak by sis to mohl najít, mazale!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 minutami | #237248 (6)

Obrázky vytvořené kýmkoliv a videa vytvořená pomocí AI, tvým slovům důvěryhodnosti nepřidají.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 38 minutami | #237241 (2)

Prej na to neni dukaz, ale ty ho urcite mas ... ukazes? *18394* *24664*