To si piš, že je.......řekl to i sám Ben Gurion, kdybys nebyl historiskej
hotentot tak bys to věděl! 

Ty jseš taky jeden z těch historickejch hotentotů, co si myslí, že to co
není ve wikince neexistuje, že? Řekl, že kdyby měl tu moc tak by raději
bral divizi antisemitů než divizi bojovníků, že pro Izrael udělají více
služby než ti druzí. Chce to číst knížky a ne vyeditovanou sionistickou
propagandu. Proč si myslíš, že tahle slepice si tam namalovala
hakenkrajc??
Obrázky vytvořené kýmkoliv a videa vytvořená pomocí AI, tvým slovům důvěryhodnosti nepřidají.
Ani tvoje sionisty vyeditované wikiny a jiné propagandistické sračky na
které se stále odvoláváš ba ani AI bez kterého jseš úplně v prdeli
jelikož nemáš žádné povědomí o historii a nevíš kde co hledat! 